Шановні жителі міста!

У суботу, 28 травня, об 11 год 30 хв біля Свято-Троїцького храму відбудеться зібрання жителів м.Кагарлик щодо обговорення питання подальшої діяльності Української православної церкви (Московський патріархат) на території нашого міста.

Ініціативна група

У ніч з 26 на 27 березня 2022 року рівно о 3 годині в Україні відбудеться перехід на літній час. Для цього стрілки годинника потрібно перевести на 1 годину вперед.

Звичайно, робити це не обов'язково саме о третій ночі. Достатньо налаштувати свій хронометр відразу, як ви прокинетеся вранці. А от показники годинника на мобільних телефонах, планшетах, комп'ютерах, інших електронних приладах в основному налаштовуються автоматично. Втім, в деяких із них потрібно активувати відповідну функцію.

Щоб не помилитися і не перевести стрілки годинника не в той бік, запам'ятайте просте менімонічне правило: В-Н Н-В. Воно означає «Восени — Назад, Навесні — Вперед».

НАЗК повідомило про перенесення термінів подання антикорупційних декларацій через воєнний стан.

Відповідні роз'яснення надані з урахуванням положень Закону України "Про захист інтересів суб'єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни" від 03.03.2022 р. № 2115-IX.

ТОЖ В ЯКИЙ СТРОК ПОДАЮТЬ АНТИКОРУПЦІЙНІ ДЕКЛАРАЦІЇ У 2022 РОЦІ?

Фізичні особи подають документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов'язку подати документи.

Декларацію щорічну (з будь-якою позначкою) за 2021 рік подають у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.

Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня 2021 року включно) та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

Декларацію при звільненні, якщо звільнення відбулось під час дії воєнного стану, подають у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.

Таку декларацію подають за період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб'єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду, яким є останній день здійснення діяльності, яка передбачає обов'язок подання декларації, перебування па посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності.

Декларацію кандидата на посаду, якщо особу призначено на вакантну посаду державної служби або служби в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану, подають у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.

4 березня о 12-й годині в різних куточках країни молитимуться за Україну та мир. Молебні триватимуть упродовж години.

Спільна молитва об’єднає тисячі людей, у тому числі і жителів Кагарличчини.
По завершенні молебнів, о 13-й годині у православних храмах Кагарличчини будуть звершуватися хресні ходи з тихим передзвоном.

Молимось за Україну разом!

Центр крові Київської області запрошує усіх небайдужих жителів регіону долучитися до здачі крові.

Сьогодні, 25 лютого, в Київській області працювало 2 стаціонарні центри по прийому донорів та видачі компонентів у Києві та Білій Церкві, а також дві виїзні бригади по заготівлі крові у Борисполі та Березані.
З 8.00 до 16.00 майже 600 жителів області здали кров для наших поранених цивільних та військових.
В обласній лікарні кров здали - 58 осіб, у Білій Церкві - 304, у Борисполі - 150, Березані - 60.
Щиро дякуємо усім донорам і закликаємо усіх мешканців здавати кров надалі. Зараз вона вкрай необхідна.

Чекаємо донорів всіх груп:
м. Біла Церква, бульвар Олександрійський 171
м. Київ, вул. Багговутівська 1, корпус 16.

Телефони: 0986393076, 0506169434

Також виїзна бригада по заготівлі крові побуває і в Кагарлику. Дату ми повідомимо додатково.
Телефон для запису: 0502386284 (Кагарлицька невідкладна допомога).

Шановні земляки!

Є інформація, що на території Обухівської ОТГ здійснює свою розвідувально-підривну діяльність ряд диверсійно-розвідувальних груп РФ.

ЗС України закликають вас бути пильними і виявляти підозрілих осіб та транспортні засоби (можливо будуть здійснювати фото- та відеофіксацію особливо важливих об’єктів інфраструктури та факт переміщення військової техніки та інше).

Ворог захопив автомобілі Національної гвардії України. Нині вона використовується російськими диверсантами.

Негайно повідомляйте поліції за номером 102 якщо ви побачите:

автомобілі Козак 6163 або 6164,
автомобілі КрАз АІ 5976 або АІ 5966,
автомобіль ГАЗ-66 АІ 5866.

Стартував прийом робіт на 16-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

У ньому можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки.

Метою проведення щорічного конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці з центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проєкти. Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 грудня 2021 року.

Протягом грудня 2021 – січня 2022 р. журі з-поміж професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2022 року, якщо дозволятимуть умови карантинних обмежень.

До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі .avi. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи.

Авторський текст виконується українською мовою.

Подані матеріали не рецензуються і не повертаються.

При використанні у мультимедійних проєктах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

11 вересня у Кагарлику святкуватимуть 789 років від дня заснування. На жителів Кагарлика та гостей міста чекає яскрава святкова програма: спортивні змагання, розваги, пригощання, виступи місцевих та запрошених артистів.

11 вересня
Територія КЗ КМР «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» (стадіон «Колос»):
10.00 - спортивні змагання з великого тенісу та волейболу.

Територія поблизу ОЗО «Кагарлицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей»:
із 11.00 - атракціони для дітей (батут, ін.).

Площа біля МЦКД:
13.00-14.00 - свято фарб (Холі);
із 14.00 - працює громадська приймальня міського голови; презентації загальноосвітніх закладів міста; молодіжна ініціатива «Компас»; майстер-класи для різновікових груп жителів громади; аква-грим для дітей; майстер-клас з візажу, декоративної косметики; торгівля національними стравами (м.Київ); буккросинг «Бібліопікнік під ялинами»; презентація книги О.Салія «Микола Гоголь: з Одеси до Кагарлика»; виставка «Краєзнавчі портрети митців Кагарличчини»; виставка «Кагарлик у світлинах»; виставки декоративно-ужиткового мистецтва;
15.00 - виставка-продаж «Смакує Кагарличчина» (вино, виноград, сири);
15.00 - музична локація.

Сцена на площі поблизу МЦКД:
13.30-16.30 - творчі презентації «Музика нас
єднає»; танцювальний флешмоб.
16.30 - виступ ансамблю кобзарів КЗ КОР «Стрітівський педагогічний фаховий коледж кобзарського мистецтва»;
17.00 - урочистий захід, концертна програма за участю учасників художньої самодіяльності МЦКД, ДШМ;
18.30 - концертна програма за участю гурту «Надросяни»;
19.30 - концертна програма за участю Артема Семенова;
20.30 - розважальна програма за участю діджея.

12 вересня - спортивні змагання
10.00 - шахи (приміщення МЦКД);
відкритий Кубок Кагарлицької міської територіальної громади з футболу 2021 р. (стадіон);
баскетбол (КЗ КМР «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини»).

У рамках відзначення Дня молоді в Україні Міністерство молоді та спорту України та ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр» запрошують вас на знакову подію для молоді – відкриття державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр».
Відкриття відбудеться 28 червня об 11 годині!
Пріоритетні напрями діяльності Центру - розвиток молодіжної інфраструктури, активізація участі молоді, розвиток компетентностей та спроможності молоді, національно-патріотичне виховання.
Окрім цього, планується запустити онлайн-марафон «Молодь на зв’язку». В онлайн-форматі ми спілкуватимемося з молоддю з різних куточків України. Будемо висвітлювати успішний досвід та інструменти молодіжної роботи, що існують у різних громадах нашої країни!
Під час марафону також відбудеться презентація проєкту «Молодіжна політика в України: аналітика, політика, практика».

Долучитися до спільного відзначення Дня молоді ви можете за посиланням або через наші сторінки в соціальних мережах:
Департамент молодіжної політики Мінмолодьспорту: FacebookYouTube
ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр»: FacebookInstagram
Більше

Фотомиттєвості

  • DSCF3018.JPG
  • DSC_2842.jpg
  • GC5OVgHmDQzhkcJBtNlQ.JPG
  • nbvcxz.jpg
  • o_1gbagsn8fvni119b17gki0am861r.jpg
  • o_1gbsd3ftdhk61qg51q8116naqhb8l.JPG
  • o_1gcjd5qmf1qu7p0cuk91tkqn9n7j.JPG
  • o_1gcmlogdp1ljne7la54mno40v1r.jpg
  • o_1gd2o22jk167bf6f18s71ves6h24o.JPG

Кагарлицька МТГ

Більше статей

Зверніть увагу

Більше статей

Кагарлицькі поліцейські отримали кілька заяв про шахрайство: в соцмережах людям пропонують дрова за передоплатою. Отримавши кошти, продавці...

Відео

Більше відео
Watch the video