Чим пам’ятний рік, що минає?

Напередодні кожного Нового року ми згадуємо  чим запам’ятався рік, що минає, і будуємо плани на наступний.

Рік Собаки полишає нас і настає рік Свині. Він буде сприятливим для тих, хто прагне саморозвитку. Це останній рік 12-річного циклу, він несе в собі енергію закріплення результату, допомагає знайти віру в себе. Подорожуйте, відвідуйте культурні заходи, не бійтеся пригод. І найкраще, що ви можете зробити у 2019-му, - це примиритися з тими, з ким стосунки давно розладналися.

Владислава АДАМЮК:

- 2018-й для мене став дуже значимим у житті. Саме в цей час ми з моїм другом життя Юрієм створили сім’ю. А ще у нас народився первісток - синочок Марк. Ми докладемо усіх зусиль, щоб виростити і виховати свого сина чесним, розумним, активним, мужнім, люблячим.

Для мене свято Нового року - це запах сосни, мандаринок і подарунки. Пам’ятаю, як в дитинстві я була сніжинкою і тішилася з того. Здавалося, та казка продовжуватиметься усе життя. А тепер я зрозуміла: казку у своєму житті потрібно створювати самостійно.

Оля БАЛЯС, вихованка ДНЗ «Ромашка»:

- У бабусі ми плавали у морі. То було не справжнє море, а зерно, з якого ми виходили чорні. Я каталася на Зосі, це коняка в бабусі, вона спокійна і лагідна, і я зовсім її не боюся. Чому люди бояться тварин? Їх треба тільки любити. І вони будуть до нас дуже лагідні. Ще у бабусі є корівка, ми її по черзі доїли, а тоді пили тепле молоко.

Людмила МАРТИНЕНКО, вчитель Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В. Дашенка:

- У році, що минає, у нашій родині було багато хоч і не доленосних, але для всіх нас радісних подій: підросла онучка, кожен день демонструючи свої досягнення і грані особистості, тривало професійне становлення сина. А у школі - мої другокласники, смарт-дошка, тренажери, лего... Цей рік запам’ятався надзвичайно плідною  роботою щодо саморозвитку. Ми з колегами брали участь у семінарах, тренінгах, конференціях по всій Україні - це Ново-Волинськ, Київ, Скадовськ; конкурсах, проектах, продовжували впровадження технологій «Розумники». Цього року я виграла проект в «Освіторії», стала переможцем етапу обласного конкурсу «Вчитель року», відвідала численні тренінги, семінари, майстер-класи. Моїм девізом у 2018 було «прагну досконалості, а їй немає меж». Люблю життя, люблю свою сім’ю, свою роботу.

Бажаю усім освітянам та жителям Кагарличчини миру, удачі і творчих злетів!

Ілля ЧЕРНИШ, учень Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3:

- Цього року я побував у сонячній Іспанії, вперше летів у літаку, вперше долав величезну відстань за кордон. Вражень у мене залишилося на все життя! Зоопарки, атракціони, чудо-страви іспанської кулінарії, аквапарк, море, нові друзі - усе це у моєму серці. Я краще вчитиму англійську мову, щоб розуміти людей по всьому світу і вільно з ними спілкуватися - в музеях, магазинах, на вечірках.

Крім того, я неодноразово виступав у складі духового оркестру Центру дитячої творчості (грав на флейті), чим я горджусь і з чого радію. Дуже люблю своїх рідних. Хочу, щоб мама більше посміхалася.

Олександр ГЛАДКИХ, тренер спортклубу «Мамай», село Черняхів:

- Каратисти нашого спортивного клубу Оленка Андрущенко, Роман Романько, Максим Обидовський, Сніжана Ксенжук, Артем Обидовський у 2018-му продемонстрували блискучі результати на чемпіонатах обласного й всеукраїнського рівнів. А нещодавно склали іспит і отримали черговий кю і новий вищий пояс каратиста. Надзвичайно поважаю й ціную кожного свого вихованця. Впевнений, що вони виростуть мужніми людьми із твердим характером, величезною силою волі і добротою у серці. Щиро вітаю своїх каратистів і їх батьків із Новим роком та Різдвом Христовим.