«Борітеся - поборете! Вам Бог помагає!»

9 березня українці в усіх куточках світу відзначали 204-ту річницю з дня народження Апостола і Пророка української нації - Тараса Григоровича Шевченка.

До цієї дати в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Кагарличчини були проведені свята, концерти, конкурси, Шевченківські читання.

6 березня у Кагарлицькому районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося районне літературно-мистецьке свято, в якому взяли участь учні всіх шкіл Кагарличчини.

DSCF3321Яскрава виставка виробів образотворчого мистецтва, робіт з дерева, аплікацій, витинанок, вишитих картин прикрашала хол закладу.

А у залі виступали діти – у різнобарвних костюмах співали і декламували, ставили сценки і читали власні вірші – вшановували Великого Кобзаря. Полум’яне слово Тараса і сьогодні сповнене актуальності – закликає кожного з нас до боротьби за єдину і незалежну, за вільну і щасливу Україну.

Оцінювало творчість дітей журі у складі директора Кагарлицького ЦДЮТ Тетяни Васильчук, методиста районного методичного кабінету відділу освіти Наталії Візьонок та художнього керівника Кагарлицького центру культури та дозвілля Володимира Чоповського.

Артистизм, щирість та майстерність виконання учасників змусило журі та глядачів співпереживати та не залишитися байдужими.

Переможцями у номінації «Декламування» стали: Вероніка Гудзь, учениця 1 класу Кагарлицького НВК - гран-прі; Віолетта Лазоренко, учениця 9 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – І місце; Катерина Макарова, учениця 7 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ІІ місце; Карина Головченко, учениця 8 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ІІ місце; Ірина Арсененко, учениця 8 класу Сущанської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце; Роксолана Вільчинська, учениця 7 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ІІІ місце; колектив учнів Кузьминецької ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце; Любов Обштир, учениця 4 класу Горохуватської ЗОШ І-ІІ ст. – «За артистизм»; тріо учениць Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. – «За патріотизм»; Анна Голуб, учениця 9 класу Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст. – «За артистизм»;, Поліна Мудрик, учениця Кагарлицького НВК – «За артистизм».

DSCF3348У номінації «Сценки»: колектив учнів 10 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – І місце; Анна Судак, Іван Коваленко - учні 9 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Дашенка – ІІ місце.

У номінації «Власні твори»: Анна Попович, учениця ІІ курсу Кагарлицького НВК - І місце; Анастасія Трофимчук, учениця 9 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Дашенка – ІІ місце; Богдана Сірик, учениця 7 класу Стрітівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце.

У номінації «Пісенне виконання»: ансамбль «Дзвінкі голосочки» Сущанської ЗОШ І-ІІ ст. - І місце; ансамблі «Калинка» й «Вишиванка» Кагарлицького НВК – ІІ місце; Діана Рожанська, учениця 6 класу Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – ІІІ місце; ансамбль української пісні Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – «За збереження національних традицій».

У номінації «Літературно-музичні композиції: колектив учнів Кагарлицького НВК – І місце; колектив учнів Стрітівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце; колектив учнів Стайківської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце.

у номінації «Вишивка»:

Ксенія Іващук, учениця Кагарлицького НВК – І місце; Владислав Даниленко, учень Кагарлицького НВК – ІІ місце; колективна робота учнів Мирівської ЗОШ І-ІІІ ст. – «Садок вишневий…» - ІІІ місце.

У номінації: «Вишивка бісером»: Богдана Страшко, учениця Кагарлицького НВК – І місце; Діана Маторчак, учениця Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце; Ірина Тарасенко, учениця Ставівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце.

DSCF3379У номінації «Образотворче мистецтво»: Анастасія Колесник, учениця Кагарлицького НВК – І місце; Катерина Плюта, учениця Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – І місце; Анастасія Гусар, учениця Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце; Наталія Павленко, учениця Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. В.П.Дашенка – ІІ місце; Катерина Босенко, учениця Стайківської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце; Іван Хомич, учень Стрітівської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце; Дмитро Шпіляр, учень Кадомської ЗОШ І-ІІ ст. – ІІІ місце; Альона Губенко, учениця Переселенської ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІІ місце.

Анна Доброріз, учениця Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце у номінації «Аплікація з пластиліну».

Колективна робота учнів Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце у номінації «Квілінг».

У номінації «Аплікація з природного матеріалу»: Анна Самойлова, учениця Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце; Марія Бублик, учениця Шубівської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце.

Катерина Стрілько, учениця Стайківської ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце в номінації «Витинанка».

Колективна робота учнів Мирівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце в номінації «Аплікація соломкою».

Поліна Островська, учениця Стрітівської ЗОШ І-ІІ ст. – І місце в номінації «Робота з деревом».

Світлана Шпак, учениця Буртівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце в номінації «Петриківка».

Олексій Лисенко, учень Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – І місце в номінації «Технічна творчість».