Привітали з 95-річчям

Солідне свято - 95-річчя з Дня народження - відзначила найстарша жителька села Горохуватка Наталія Романівна Бартош. Вчитель із великої літери, відмінник освіти віддала школі і навчанню учнів 48 років свого життя.
У ювілейний День народження Наталію Романівну привітали від імені Кагарлицького міського голови Олександра Панюти, який передав іменинниці квіти та подарунок, а також побажання міцного здоров’я та ще довгих років життя. Також того дня лунали вітальні слова від однослельчан, у тому числі від колишніх учнів ювілярки. Бажали іменинниці багато: здоров’я, сил і спокою, свій досвід онукам і правнукам передати, не здаватися негараздам, щасливо зустріти 100-річчя і ще багато років прожити для себе.
Скільки важливих справ було зроблено за всі роки життя! Ми захоплюємося Вами, Наталіє Романівно, Ви для всіх нас є прикладом. Ваш життєвий шлях довгий, хоч і важко бувало, але є і про що згадати. Чимало випало на Вашу долю: голод та воєнні роки, розруха, відбудова й перебудова, робота з учнями. Вам відомі і холод, і голод, але Вас негаразди життя не зламали, прийшла любов, яка у Вашій душі залишилася назавжди. Працювали Ви в школі та дітей своїх ростили. І потекли щасливі роки. Так нехай же Бог побільше їх відпустить Вам – жінці і мудрій, і красивій. Живіть радісно, без смутку, здоровою, і будьте щасливі!
Наталія Романівна має трьох дітей та онуків, які у день ювілею прибули до неї на гостину.
Від нас Наталія Романівна теж отримала подарунок. А також вітанням для неї була пісня «Вчителько моя» у виконанні Н. Яценко та Т. Спасиби, яку разом із учасниками співала і Наталія Романівна.