«Активний парк» для кагарличан

У Кагарлицькому парку відкрили новий спортивний майданчик. Його особливість у QR-коді на кожному тренажері чи поряд з ним. Відсканувавши код за допомогою мобільного телефону, можна дізнатися, як правильно виконувати вправи саме на цьому тренажері.
У рамках проєкту Президента України «Здорова країна» на території Київщини продовжуються відкриття спортивних майданчиків. Нині встановлено 46 «активних парків».
У Кагарлику таке відкриття пройшло без перерізання «червоної стрічки», зате із подарунками.
До школярів Кагарлицької громади прибули голова Обухівської райдержадміністрації Олександр Гомон, начальник управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тімофєєв, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта. Вони розповіли, що в області нині приділяють велику увагу спорту. Але це не акцент лише на спортивних школах та гуртках. Важливо, щоб займатися спортом чи фізкультурою мав кожен охочий у свій вільний час. І саме «активні парки» - це приклад того, що спорт може бути доступний і сучасний.
Цей проєкт спрямований на організацію оздоровчої рухової активності громадян. Тренажери на майданчику багатофункційні і розраховані на виконання кількох вправ. Одна з особливостей такого майданчика - QR-коди. Відсканувавши їх, можна дізнатися які вправи і як правильно їх виконувати на конкретному тренажері.
Сергій Тімофєєв вручив спортивний інвентар координатору проєкту Кагарличчини Олені Дядченко, який відразу й випробували. У одній з ігор зі школярами позмагався і мер Кагарличчини Олександр Панюта. Дітям вручили блокноти.
Складові спортивного майданчика були закуплені коштом бюджету Кагарлицької громади. А встановили його працівники «Міськрембудсервісу».