У роботі сесії оголошено перерву

Чергова 13 сесія Кагарлицької міської ради, оголошена на 4 листопада, не завершила свою роботу: при розгляді земельних питань уже вкотре декілька депутатів залишили зал засідань, що не дало змоги ухвалити рішення з тих пунктів порядку денного, які передбачають дві третини голосів від загального складу. Тож тепер значна частина заявників знову чекатиме, доки збереться кворум.
Тим не менше, до розгляду земельних питань на засіданні ухвалили рішення про призначення Марії Недолько виконуючою обов’язки директора Комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Кагарлицька багатопрофільна лікарня» та оголошення про початок конкурсного добору на зайняття посади директора цього закладу.
Більшістю голосів було підтримано проєкти рішень, підготовані на засіданні бюджетної комісії, про внесення змін до бюджету поточного року, про прогноз бюджету Кагарлицької міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки, затверджено звіт про виконання бюджету громади за І півріччя 2021 року.
Відповідно до заяви, яку подала староста сіл Кадомка, Зорівка, Калинівка Людмила Тиска, прийнято рішення про дострокове припинення її повноважень; окремим рішенням її виведено зі складу виконкому. Олександра Мозгового затверджено на посаду старости сіл Демівщина, Оріхове, Кадомка, Зорівка, Калинівка.
Депутати підтримали пропозиції, підготовані комісією з питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості і транспорту, зв’язку, будівництва, торгівлі та побуту. Набрало достатню кількість голосів також рішення щодо затвердження детального плану території орієнтовною площею 5 га для ведення індивідуального садівництва за межами села Сущани.
Враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, екології та природокористування, з метою збільшення обсягів бюджетних надходжень, сесія внесла зміни до одного з попередніх рішень, встановивши розмір річної орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності Кагарлицької міської ради – 12% від нормативно-грошової оцінки за 1 га.
За рішенням депутатів буде замовлено проєкт землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в місті Кагарлику по вул. Стадіонній, 1 площею 0,0653 га (із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на землі для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту), оскільки там розпочинається будівництво басейну.
У засіданні взяв участь голова Обухівської районної ради Антон Карманов. Він інформував про останні рішення районної ради, зокрема щодо виділення з районного бюджету до бюджету Кагарлицької міської територіальної громади коштів у вигляді міжбюджетного трансферту на суму 65 000 грн для відділу освіти Кагарлицької міської ради в межах проєкту партнерства «Спільнофонд» на підтримку проєкту розвитку соціальної ініціативи «Шкільне соціальне підприємство» на базі ОЗНЗ «Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3».
Після розгляду частини земельних питань у роботі сесії оголошено перерву. Про дату і час її продовження буде оголошено додатково.
…Якби явка депутатів була ліпшою, питання про брак кворуму, можливо, й не виникло б. У відсутніх, звісно, могли бути вагомі причини, але, наприклад, депутат Роман Коваленко прийшов на засідання навіть у день свого 50-річного ювілею, з яким його сердечно привітали колеги.