Стайківська «Mрія»

На концерті з нагоди Дня прав жінок і миру в Кагарлику публіка гаряче аплодувала хореографічному колективу «Мрія» Стайківського будинку культури. Юнаки й дівчата натхненно виконали рок-н-рол і гуцульський танець під вигуки «браво». Художнім керівником у танцюристів – Олена Деркач.

Після концерту ми підійшли до стайківчан, і організатор культурно-масової роботи сільського БК Наталя Щетиніна поділилася емоціями:

Талановиті люди живуть в наших Стайках! І батьки, й діти, і працювати з ними на сцені – саме задоволення. Дякуємо нашому, так би мовити, помічнику – Анатолію Вороні, який сприяє поїздкам сільських артистів на фестивалі, конкурси, концерти, де ми здобули немало нагород.

Наталя Вікторівна розмовляє українською з помітними паузами. Виявляється, лише рік тому вона з родиною переїхала в Стайки з Маріуполя, тож мимоволі роблю їй комплімент за результативність лінгвістичних зусиль. Хореограф-керівник Олена Деркач прибула в село з того ж краю – з Донецька.

Загалом під опікою пані Олени – шість десятків юних танцюристів трьох вікових груп, ходять до неї танцювати й окремі стайківчани – студенти столичних вишів. Нагороди «Мрії» – призи, кубки, різні сувеніри – ледь вміщаються в шафі. А незабаром, у квітні, «Мрії» виповниться 3 роки. Колектив готує свій звітний концерт, з яким виступить перед земляками в сільському БК.

Танцюристам-«мрійникам» та їх наставникам – нових творчих здобутків, а керівнику ПОСП «Дніпро» Анатолію Вороні – подяка земляків за дієву підтримку культурної сфери села.