Інформує поліція

У період з 15 по 21 березня ц. р. до Кагарлицького ВП Обухівського відділу ГУНП України в Київській області надійшло 111 заяв і повідомлень про злочини і події, що вчинені або готуються. Спостерігається значний ріст таких видів злочинів, як крадіжки особистого майна, шахрайство.

Так, 16 березня до чергової частини Кагарлицького ВП надійшло повідомлення по телефону від оперуповноваженого СКП Ржищівського ВП про те, що ним в м. Ржищів у гр-на. К. під час перевірки документів було виявлено та вилучено пакет з речовиною рослинного походження зеленого кольору, зовні схожою на коноплі. За даним фактом проводиться перевірка.

Цього ж дня надійшла письмова заява від гр-ки. Т., жительки м. Кагарлик, про те, що колишній чоловік, гр-н. С., ухиляється від сплати аліментів на утримання доньки. За даним фактом проводиться перевірка.

17 березня у письмовому рапорті оперуповноваженого СКП Кагарлицького ВП повідомлялося про те, що в ході відпрацювання в м. Кагарлик в домогосподарстві гр-на. П. в будинку виявлено два пакети з вмістом подрібленої зеленої речовини, зовні схожої на рослини канабісу, та пристрій для куріння. Проводиться перевірка.

17 березня о 12:21 надійшло повідомлення зі служби 102 від гр-на Т., жителя м. Київ, про те, що в с. Новосілки невідомі особи вибили вікна, двері та викрали інструменти. На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню крадія.

18 березня до чергової частини Кагарлицького ВП надійшов письмовий рапорт працівника Кагарлицького ВП про те, що в с. Землянка в гр-на Л. було виявлено в будинку суху подріблену масу зеленого кольору, схожу на рослини конопель. Як пояснив гр-н. Л., зберігав він її для власного споживання. Проводиться перевірка.

14 березня о 12:27 надійшло повідомлення зі служби 102 від гр-на Р. про те, що в м. Кагарлик у заявника протягом ночі невідомі особи з подвір’я викрали мотоблок. За даним фактом проводиться перевірка.

15 березня о 21 годині до Кагарлицького ВП надійшов письмовий рапорт працівника Кагарлицького ВП про те, що в домогосподарстві гр-на О., жителя м. Кагарлик, виявлено потрібнену суху масу заленого кольору, схожу на рослини канабісу, близько 20 грамів. Останній пояснив, що зберігав дану подрібнену масу для власного споживання. За даним фактом проводиться перевірка.

Цього ж дня в с. Стайки працівниками Кагарлицького ВП під час перевірки в гр-на С. в кишені куртки було виявлено пакет, в якому знаходилася подрібнена маса заленого кольору, схожа на рослини конопель. За даним фактом проводиться перевірка.