Додому - з яскравими враженнями

Минулої п’ятниці, 16 березня, на головній сцені країни в Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся загальнонаціональний фінал конкурсу дитячої творчості в рамках фестивалю «Ukraine-SanRemojunior» «Яскраві діти України».

Завдячуючи депутату Київської обласної ради від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Віталію Карлюку, дійство відвідали чимало дітей Кагарличчини.

Під час фіналу було визначено представника України на Всесвітній легендарний конкурс SANREMOJUNIOR-2018. За рішенням журі перемогу здобула 12-річна Єлизавета Волощенко з Херсонщини, яка виконала відомий хіт Beyonce. Друга частина концерту була знаменна зустріччю із зірковими гостями. Усі учасники заходу із Кагарлицького району отримали величезне задоволення від концерту.

Ось який лист надійшов цього тижня до редакції від одних із глядачів дійства:

За підтримки депутата Київської обласної ради Віталія Карлюка 16 березня група учнів Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» разом із обдарованими школярами та дітьми соціально незахищених категорій із нашого району мала чудову нагоду побувати в Національному палаці мистецтв «Україна», де на головній сцені Вітчизни відбувся загальнонаціональний фінал конкурсу дитячої творчості в рамках фестивалю «Ukraine-SanRemojunior» із промовистою назвою «Яскраві діти України».

Цікаво дітям було дивитися виступи конкурсантів, яких оцінювало компетентне журі в складі народних артистів України – співака і композитора Тараса Петриненка та поета-пісняра Юрія Рибчинського, а також продюсера та композитора Руслана Квінти, співачок Ілларії і Таянни. Гала-концерт продовжився феєричними виступами самих членів журі – зірок-співаків, а також популярних виконавців Монатіка, Насті Каменських, Світлани Тарабарової, Альоші, Данелії, фантастичної групи «Время и Стекло»…

Кількагодинний калейдоскопічний марафон пролетів, наче одна мить, а враження залишилися неймовірні! Учні НВК і їхні наставники щиро вдячні Віталієві Івановичу за організацію поїздки в столицю, за прекрасну можливість долучитися до зіркового мистецтва. Бажаємо нашому депутатові всіляких гараздів і подальших успіхів на ниві служіння громаді Кагарличчини.

Ірина Гудзь, Альона Будник, керівники групи учнів Кагарлицького НВК».