Зі святом, бібліотекарі!

30 вересня у Кагарлику відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
Привітати бібліотекарів Кагарличчини з професійним святом до міської книгозбірні завітали очільник Кагарлицької громади Олександр Панюта, в.о. начальника відділу культури Кагарлицької міськради Оксана Литвин та голова Кагарлицької міської організації профспілки працівників культури Антоніна Коршунова.
О дев’ятій годині усі присутні взяли участь у Всеукраїнській хвилині мовчання. По цьому слово взяв міський голова Олександр Панюта. Він висловив щиру подяку працівникам бібліотечних закладів за сумлінну, наполегливу роботу та вручив для потреб Публічної бібліотеки відділу культури кольоровий принтер.
Також очільник громади нагородив за багаторічну працю та вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи громади подяками Кагарлицької МТГ бібліотекарів Надію Реміханову з Горохового, Наталію Крутько з Антонівки, Світлану Фіялко з Леонівки. Подяку отримав також і завідувач господарством Центральної бібліотеки Віктор Салій.
Оксана Литвин та директор Публічної бібліотеки Лілія Литвин теж побажали колегам міцного здоров’я, родинного щастя та творчої наснаги у роботі. По цьому Лілія Литвин висловила вдячність за підтримку міській владі, відділу культури від усіх бібліотекарів та користувачів книгозбірень.
З вітальним словом від Київської обласної організації профспілки працівників культури та Кагарлицької міської організації профспілки працівників культури звернулася Антоніна Коршунова, вручила кожному члену профспілки матеріальне заохочення в сумі 250 грн. Також привітала бібліотекаря Зеленоярської сільської бібліотеки Галину Грушко з 50-річним ювілеєм, вручивши вітальну адресу та матеріальне заохочення в сумі 300 грн.
Далі бібліотечні працівники переглянули онлайн відео­екскурсію до Національного музею літератури України, розташованого в м. Києві.
Потім згадали ветеранів бібліотечної справи, які знаходяться на заслуженому відпочинку, а хвилиною мовчання вшанували память тих бібліотекарів, хто відійшов за вічну межу.
Також бібліотечні працівники прослухали вітання від начальника відділу культури міської ради Олени Петленко та переглянули презентацію про діяльність бібліотек громади минулих років.