Дати відпір рейдерству

Тридцятого березня відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та президії районної ради. Провели його в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов. В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Світлана Синюк, заступник голови районної ради Олег Волошин, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Демиденко, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, члени колегії райдержадміністрації та президії районної ради.

Було розглянуто питання присвоєння звання «Почесний громадянин Кагарлицького району» Шевченку І. О. (доповідач - голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов). Після обговорення учасниками засідання було одноголосно прийнято позитивне рішення з цього питання.

Про хід підготовки сільськогосподарських формувань Кагарлицького району до проведення комплексу весняно-польових робіт доповіла начальник управління АПР РДА Валентина Голованчук. Вона зазначила, що цьогорічні погодні умови стримують весняні польові роботи, проте аграрії за наййближчої нагоди готові вийди в поля.

Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі РДА Наталія Сигида доповіла про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кагарлицького району за 2017 рік. (З доповіддю можна ознайомитися на сайті Кагарлицької РДА).

Із роботою виконкому Горохуватської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади ознайомив присутніх сільський голова Григорій Бабич, співдоповідачем з цього питання була керівник апарату РДА Людмила Демиденко.

Також було обговорено ситуацію, що склалася в районі з фактами рейдерства стосовно орендарів земельних ділянок. В зв’язку з цим в.о. голови райдержадміністрації Роман Коваленко видав доручення начальнику управління агропромислового розвитку РДА – підготувати необхідні матеріали для винесення їх на засідання антирейдерського штабу при Київській облдержадміністрації, та керівнику апарату райдержадміністрації – підготувати відповідні листи до органів місцевого самоврядування щодо проведення відповідної роботи з власниками земельних ділянок про відповідальність за вчинення шахрайських дій шляхом підписання нових договорів оренди до завершення терміну діючих.