Творча феєрія

Двадцять сьомого квітняв у міському центрі культури і дозвілля звітували концертом викладачі та вихованці Кагарлицької дитячої школи мистецтв, представивши до уваги глядачів 32 номери. Цього року дійство проходило в рамках благодійної акції «Врятуємо життя разом», під час якої було вкотре зібрано кошти для лікування тяжкохворої дитини однієї з викладачок школи.

Учасників заходу привітали заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

Світлана Синюк вручила від райдержадміністрації та районної ради школі мистецтв в особі її директора Миколи Громика сертифікат на суму 7000 грн на придбання проектора. Олександр Панюта також вручив сертифікат на суму 2000 гривень, як доважок до раніше виділених 5 тисяч.

Вихованці та викладачі закладу яскраво продемонстрували роботу всіх його відділень. У фойє відвідувачі концерту захопливо переглядали виставку робіт образотворчого мистецтва, жваво ділились враженнями від робіт юних художників, фотографували картини.

Під час власне концерту глядацька зала постійно вибухала оваціями та схвальними вигуками. Адже на сцені за дві години промайнув цілий мистецький фестиваль. Тут були і сольні номери та виступи колективів, дуетів, тріо. Лунали сучасні та класичні твори, пісні й вірші. Вихором кружляли дітлахи в хореографічних композиціях.

Про досягнення Школи мистецтв свідчили й титули та нагороди юних артистів та їхніх наставників - переможців, лауреатів та дипломантів багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів.