Вклонімось визволителям

DSCF2784П’ятого січня у залі засідань Кагарлицької міської ради відбувся мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення Кагарлика від нацистських загарбників. Участь в заході взяли виконуючий обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, міський голова Олександр Панюта, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Синюк, заступник голови районної ради Олег Волошин, ветерани Другої світової війни, представники організацій та підприємств району, військовослужбовці.

На урочистостях особливі слова вдячності були звернені до ветеранів, яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

DSCF2773З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник міського голови Олег Пурій та директор Кагарлицького районного історико-краєзнавчого музею Надія Співак.

Вони наголосили на тому, що ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

На урочистостях було вшановано пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладено квіти до Меморіалу Слави.

Четвертого січня, напередодні 74-ї річниці визволення міста Кагарлик від нацистських окупантів, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та директор міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Надія Стеценко відвідали ветеранів Другої світової війни, які проживають в місті Кагарлик. Вони привітали сивочолих воїнів-визволителів зі святами, побажали довгих років життя, здоров’я та благополуччя, а також вручили їм продуктові набори від міського голови.