Відповість за побої

Відповідно до статей 3 і 27 Конституції України людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю. Право на життя є невід’ємним правом людини. Ніхто не може бути свавільно позбавлений життя.

Завдяки принциповій позиції прокурора Кагарлицької місцевої прокуратури завершився судовий розгляд кримінального провадження стосовно жінки, яка на грунті неприязних відносин заподіяла тілесні ушкодження іншій жінці.

На початку жовтня 2017 року обвинувачена знаходилася поблизу домогосподарства потерпілої, з якою тривалий час перебувала у неприязних відносинах. Зловмисниця, помітивши потерпілу, безпідставно почала ображати її. В подальшому між жінками виникла сварка, у ході якої обвинувачена нанесла потерпілій декілька ударів кулаком в обличчя.

Згідно з висновком експертизи, синці та струс мозку, заподіяні потерпілій в результаті сварки, відносяться до легких тілесних ушкоджень.

За результатами судового розгляду, обвинувачену визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження) та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.