Тобі, матусю моя рідна

Яскравим святом завершився перший, районний етап конкурсу дитячого малюнка «Тобі, матусю моя рідна», що проходив під егідою та за сприяння Кагарлицької районної організації Аграрної партії України.

Участь у районному етапі конкурсу в трьох вікових категоріях взяли діти Кагарличчини від 4 до 17 років. Загалом - 63 учасники.

Як підсумок - виставка малюнків конкурсантів та вручення нагород переможцям у актовій залі районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Оцінювали роботи конкурсантів голова районної організації Аграрної партії України Володимир Сінченко, завідуюча районним методичним кабінетом Віта Дячук, директор РЦДЮТ Тетяна Васильчук, викладач образотворчого мистецтва районної Школи мистецтв Юлія Волошин та керівник гуртка «Берегиня» РЦДЮТ Людмила Лісовенко.

Сказати, що журі було нелегко визначитися з переможцями - це не сказати нічого. Адже роботи вирізнялися оригінальністю, барвистістю, різноплановістю.

Та все ж переможців було визначено. Ними стали: у віковій категорії від 4 до 7 років: І місце – Софія Якімова, робота «Квіти для мами»; ІІ місце – Нестор Костюк, робота «Жінка – мама, дружина, берегиня»; ІІІ місце – Дар’я Яровенко, робота «Найкраща у світі не я, найкраща у світі – матуся моя».

У віковій категорії від 8 до 12 років: І місце – Дар’я Шевченко, робота «Рідна мамо моя!»; ІІ місце – Павло Пономаренко, робота «Материнська любов»; ІІІ місце – Ярослав Клименко, робота «І буде син, і буде мати».

У віковій категорії від 13 до 17 років: І місце – Богдана Барабаш, робота «Мамина радість»; ІІ місце – Анастасія Трофимчук, робота «Моя чарівна матуся»; ІІІ місце – Олександра Козачук, робота «Зі святом, мамо!»

Юних художників привітав заступник голови районної організації Аграрної партії України Ігор Сінченко. Він передав вітання дітлахам та їхнім батькам від керівника організації Володимира Сінченка: «Щиро дякуємо усім учасникам за високий художній рівень, поданих на конкурс робіт. Висловлюємо особливу вдячність батькам за виховання юних талантів. Дякуємо педагогам за розвиток творчих здібностей у дітей”.

Ігор Сінченко вручив переможцям дипломи та призи. А кожен із учасників конкурсу отримав солодощі від районної організації Аграрної партії України.

Протягом усього дійства учасників конкурсу, їхніх батьків та гостей свята радували виступами вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості.

Стосовно робіт-переможців, то їх надіслано на адресу організатора конкурсу – Київської обласної організації Аграрної партії України для участі в ІІ обласному етапі.