Творчі перемоги учнів школи мистецтв

Кінець квітня ознаменувався участю творчих колективів та окремих учнів комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька дитяча школа мистецтв» у Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях, конкурсах.

28 квітня хореографічний колектив «Оріяна» під керівництвом Наталії Кукош, Аліни Токовенко, концертмейстери Олег Даниленко та Сергій Шевченко, взяли участь у XVII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». На розсуд журі було представлено кілька хореографічних номерів юних кагарличан. Так «Дуба-танець» виборов ІІ місце, хореографічні композиції «Подоляночка» та «Калинова фантазія» - ІІІ місце.

Загалом у даному фестивалі-конкурсі взяли участь понад 50 колективів зі всієї України.

Цього ж дня зразковий ансамбль баяністів «Гармонія» під керівництвом Миколи Громика взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Неопалима Купина» ім. Анатолія Кондрашевського, який відбувався в м. Українка. До участі в конкурсі подали заявки більше 100 творчих колективів з Київщини. Глядачі мали змогу сповна насолодитися віртуозною грою учасників на народних інструментах. З-поміж великої кількості учасників, які виборювали призові місця на фестивалі-конкурсі у виконанні індивідуальних творів, наш В’ячеслав Литвин здобув звання лауреата ІІІ-ї премії та грошову винагороду.

29 квітня народно-інструментальний оркестр «Колорит», окремі солісти та малі ансамблеві форми взяли участь у XVII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». В номінації «Інструментальний жанр» народно-інструментальний оркестр «Колорит» зайняв І місце, тріо гітаристів «Камертон» у складі Анни Коваленко, Івана Марченка, Артура Горнюка - І місце, а інструментальне тріо: Іван Марченко, Олег Шандренко, Олег Майстренко - ІІ місце. Підготували учасників викладач Наталія Колисан, концертмейстер Наталія Сінгаєвська.

Фортепіанний дует Даші Федорченко та Віолетти Ратманської під керівництвом Марини Тарасенко посів ІІІ місце, фортепіанний дует Вікторії Матюшенкової та Дарини Тарасенко під керівництвом Наталії Сінгаєвської - ІІ місце. Учениця фортепіанного відділу Євгенія Найденко, керівник Алла Мєстєчкіна, зайняла ІІІ місце.

У номінації «Вокальна музика» учні школи Вікторія Матюшенкова та Іларія Каліка під керівництвом викладача вокального співу Тетяни Голдобіної здобули ІІ місце.

Висловлюю вдячності за підготовку талановитої молоді викладачам школи мистецтв та бажаю подальших перемог на інших фестивалях та конкурсах.