Зустріч через 25 років

27 травня, в день Святої Трійці, відбулася зустріч випускників 1994 року Кагарлицької школи № 2 ім. В. Дашенка. Приємно, що ще до призначеного часу з усіх сторін почали сходитися та з’їжджатися наші дорослі, змужнілі красені-хлопці та причепурені і, з роками ще привабливіші, дівчата. Як і раніше, нас привітно зустріла рідна школа. З хвилюванням і великим задоволенням ми зайшли на перший урок за останні довгі роки. Затамувавши подих, слухали короткі, в кілька речень, розповіді кожного про останні 25 років. Найцікавіше - що провели цей урок відразу двоє наших вчителів: перша вчителька - Тетяна Василівна Литвиненко та наш класний керівник - Людмила Борисівна Коваленко.

Святкування було просто чудовим! Час минав швидко, весело, в дружній атмосфері і в приємних спогадах.

Дякую своїм однокласникам за підтримку і допомогу в організації свята.

А від нас усіх дякую нашим дорогим вчителям Тетяні Василівні та Людмилі Борисівні, що знайшли час і розділили з нами радість довгоочікуваної зустрічі.

Також багато хорошого хочу сказати про гостинність і смачне частування у VIP-кафе Олега Гордовського, де нам було приємно і затишно перебувати.

Дорогі мої однокласники, рада була бачити вас здоровими, красивими, успішними! Бажаю вам всього найкращого і до зустрічі, але вже лише через 5 років!