Зіпсоване радіо

Відразу 10 дзвінків було адресовано голові райдержадміністрації Роману Коваленку під час «прямого зв’язку» із жителями району 3 липня. Більшість із них традиційно стосувалися радіомовлення. «Я - пенсіонерка. Єдина відрада для мене - радіопередачі. Надто ж люблю слухати районне. Але радіо не балакає місяць-два». Такого змісту телефонні звернення протягом години надійшли із Кагарлика, вул. Степова, Переселення, вул. Польова, Шубівки, вул. Поповича, Ставів, вул. Ватутіна. Голова РДА дав доручення передати скарги людей начальнику районної дільниці «Укртелекому» для вжиття заходів.

Пенсіонер із Ставів, вул. Ювілейна, 10 інформував про незадовільну напругу в електролінії, через що в нього «згорів» телевізор. Дзвонив він диспетчеру в РЕМ, але монтерів так і не діждався.

Скаргу пенсіонера буде передано у відповідну інстанцію, але найкращий варіант збереження електроприладів від перепадів електроструму - це придбати стабілізатор або інші подібні механізми.

Жителька Зеленого Яру (Ліщинка) просила пояснити, чи дочекається вона грошей за рішенням суду, як постраждала від Чорнобильської аварії. Відповідь їй дала представник Управління Пенсійного фонду України в районі Тетяна Назаренко.

Дзвінок із Шпендівки від соціального працівника стосувався забезпечення селян балонним газом. Їй було надано відповідь про те, що про наявність палива буде інформовано голову села.

Ще один абонент із Кагарлика відмовився назвати своє прізвище і адресу, хоча його дзвінок заслуговував на увагу. Він розповів про вирубку цінних порід дерев у лісополосах. Зокрема, у тій, що тягнеться від Ржищівської дороги до Барвіновки.

На жаль, проінформував Роман Коваленко, лісополоси на сьогодні залишилися без господаря. У районі немає також відповідних екозахисних служб, які контролювали б їх збереження. Тому він запропонував абоненту підготувати лист, фотоматеріали для передачі їх в поліцію. Але останній поклав трубку.

Жителька с. Зелений Яр скаржилася на несправність телефону. Головою РДА дано доручення передати її скаргу у відповідну інстанцію для вжиття заходів.