На Купала Халча іменини святкувала

Цьогорічне святкування Дня села в Халчі співпало із святом Івана Купала - 7 липня. Ох і розважилися халчани та гості села того дня: натішилися концертом, пограли в лотерею, а до всього ще й поласували смаколиками.

Концертні програми на День села в Халчі мають одну особливість: тривають вони під три години, але із зали не те що ніхто не виходить - навпаки, народу лише прибавляється. А пояснення цьому просте: по-перше, артисти тут вкладають душу у свої виступи, а по-друге, люди тут щирі, добрі, поважають одне одного.

Та й випадковому гостю дійства гріх було не переглянути все від початку до завершення. Тут і хореографічні номери, і виконання пісень різним складом, і гуморески, вірші та пісеньки від вихованців дитсадочка та дорослих авторів поезій, і сценки. Ну і, звичайно, привітання, нагородження, пригощанням короваєм.

Та й діждатися кулешу краще у веселій компанії халчан.

Тож після запального гопака у виконанні місцевих школярів та пісні «Моя земля», яку подарувала присутнім Євгенія Процюк, винуватців свята привітала сільський голова Людмила Ананьєва, заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк та начальник відділу культури РДА Любов Карпів. Світлана Синюк вручила очільнику громади подарунок, а Любов Карпів привітала присутніх піснею.

Надалі своїх земляків радували виступами вихованці ДНЗ «Лелеченька» Маша Лавренюк, Євгенія Процюк, Анастасія Качан, Лілія Бабенко, піснею «Рідна серцю Україна» - Карина Черниш, Вікторія Боржевська, Андрій Малашенко, Галина Торохтій, Галина Троненко, Оксана Лахман, Людмила Паламарчук, Олена Марченко, ансамбль «Калиновий цвіт», драматичний колектив.

Дякували ведучі свята його спонсорам: ФГ «Олена» - Іван Палій, ФГ «Хутір» - Руслан Бабенко, ФГ «Леглич» - Костянтин Шевченко, ФГ «Білиловець» - Олексій Білиловець, ФГ «Оратай» - Максим Вернигора, ТОВ «Дан – Фарм Україна».

Згадали хвилиною мовчання присутні в залі загиблих земляків.

Віншували добрим словом та піснею ветеранів Великої Вітчизняної, учасників Афганської війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, учасників АТО. А також ювілярів, новонароджених та нещодавно одружених, матерів-героїнь, орденоносців, найстарших жителів села.

У рамках святкування Дня села було проведено товариські матчі з жіночого волейболу та міні-футболу між місцевими командами. З волейболу за перемогу змагалися 2 команди. Головний приз виборола команда Оксани Лахман. Спонсором змагань виступив Руслан Бабенко.

Призовий фонд становив 1000 грн. Переможець отримав винагороду. А також було вручено премії в сумі 2000 грн від Івана Палія.

З міні-футболу за перемогу змагалися 2 команди. Головний приз виборола команда Сергія Черниша. Спонсором змагань виступив Михайло Бабенко. Винагорода становила 1000 грн.

Учасникам художньої самодіяльності грошова винагорода кожному була вручена від Палія Івана Миколайовича, голови фермерського господарства «Олена», солісткам також була вручена грошова винагорода та квіти від ТОВ «Дан – Фарм Україна».

Завершилося свято пригощанням варениками та кулешем, конкурсами, безпрограшною лотереєю та дискотекою.