До навчального року готові

29 серпня у великому залі адмінбудинку відбулося спільне засідання колегії Кагарлицької райдержадміністрації та президії районної ради. Відкриваючи його, голова райдержадміністрації Роман Коваленко представив присутнім нового керівника Держпродспоживслужби в Кагарлицькому районі Івана Лисенка.

Перші два питання порядку денного стосувалися присвоєння звання «Почесний громадянин Кагарлицького району» керівнику СВК «Агробізнес» Григорію Кулініченку та керівнику ФГ «Широкоступ» Олександру Широкоступу. Доповідаючи з цих питань, голова райради Іван Семцов ознайомив членів колегії та президії райради з основними пунктами Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кагарлицького району». Зокрема, він акцентував увагу на тому, що Григорію Кулініченку та Олександру Широкоступу свого часу було присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

Після позитивного голосування з цих питань, члени колегії перейшли до розгляду наступного - про стан готовності закладів освіти району до нового навчального року. Начальник відділу освіти Кагарлицької РДА Надія Омельченко поінформувала загал, що в Кагарлицькому районі до першого класу піде 354 учні, всього ж за парти сяде 3046 школярів. Учні та вчителі повністю забезпечені безкоштовним підвезенням до шкіл. Особлива увага відділом освіти приділялася проведенню ремонтних робіт навчальних закладів. Так, за словами Надії Омельченко, на ремонти шкіл було освоєно 3 млн 460 тис. гривень, в тому числі з районного бюджету на ці потреби було виділено

2 млн 537 тисяч гривень. Доповідач проаналізувала забезпеченість навчальних закладів педагогічними кадрами (з 1 вересня педколективи поповнилися трьома молодими спеціалістами), а також зазначила, що цей рік для освіти є знаковим, оскільки в навчальних закладах впроваджуються стандарти Нової української школи.

По цьому члени колегії розглянули питання про стан споруд та організації дозвілля молоді у Кагарлицькому районі (доповідач - завідувач сектору молоді та спорту РДА Сергій Кукош).

У засіданні взяли участь міський та сільські голови, керівники установ та організацій району, сільгосппідприємств, директори загальноосвітніх закладів.