У Гороховому святкували з концертом, подарунками, пригощаннями і дискотекою до 4-ї ранку. А від фермера в подарунок село отримало більярд

Приїжджати в Горохове завжди хочеться - чи то місце таке приємне, чи люди з позитивною енергетикою.

Сам концерт, який затягнувся аж у три години, пройшов цікаво, насичено, зі щемними серцю номерами і гумором. Загалом люди отримали естетичну насолоду від заходу, помилувалися дітьми села, які так швидко ростуть, їх виступами, пораділи за односельчан з їх ювілеями та важливими датами в житті, послухали народну пісню.

Патріотичними віршованими словами розпочали свято дівчатка - Мирослава Соломченко, Анна Зозуля, Дарина Пугач, Аліна Костенко. Гостей у залі радував вокальний колектив «Зорепад» у складі Любові Юхименко, Віри Остапенко, Ніни Березної, Галини Івченко, Оксани Мінджали і Тетяни Білик. А також колектив «Лілея» - Валентина Пугач, Світлана Голянда, Олена Пугач, Тетяна Білик. Молодіжні колективи «Водограй» і «Веселка» радували присутніх своєю хореографією.

Від сценки з двома сусідками, з роллю яких блискуче впоралися Надія Реміханова та Марія Клішакова, глядачі аж животи від сміху рвали - так тонко і колоритно інсценівкою було передано життя-буття українців села.

Не обійшлося й без відзнак та подарунків - за «Двір зразкового порядку», за те, що стали на весільний рушник та поєднали долі, народили дитину, пішли у 1 клас, прожили разом багато років, зустріли ювілей життя. Наприклад, у подружжя Бондаренків - Володимира і Лесі - цього року таких подій збіглося кілька: вони отримали титул «Двір зразкового порядку», відзначили «срібне весілля» (25 років подружнього життя), а ще в них народилася онучка Кіра. Ведучі Надія Реміханова та Любов Соломченко вміло вели концертну програму.

Люди мали змогу пити прохолодний квас, діти ласували «солодкою ватою» і поп-корном, енергійно стрибали на батуті.

Вірші, які декламували Марія Білоноженко, Анастасія Голянда, Марія Пугач, Вероніка Шлабан, брали за душу.

Свою любов до села Олена Жаботинська та дві дачниці Діана та Христина висловили у пам’ятному знакові «Я люблю Горохове», біля якого не фотографувався тільки лінивий.

Перед селянами з привітаннями виступили голова сільради Володимир Демиденко; фермер-господарник «СК Агробізнес» Григорій Кулініченко, який подарував селу більярд; заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, яка привезла у подарунок годинник; міський голова Олександр Панюта, який вручив Володимиру Анатолійовичу для розвитку культури села сертифікат на суму 2000 грн; завуч Кагарлицької школи І-ІІІ ст. № 3 Тамара Бондар; голова Леонівської сільради Іван Владимиров; вокальний колектив села Антонівка; керівник драматичного колективу Кагарлицького будинку культури Володимир Чоповський.

Фермер Григорій Кулініченко, крім овочівництва, займається і виноградарством, і виноробством. Тож на День села він презентував селянам бочку вина, яке куштували після концерту, і виноград. Крім того, тут пригощали людей і варениками, і бутербродами, і «лісовою кашею» (так називає куліш організатор свята Надія Реміханова родом із Черкащини). А дискотека, яка тривала у селі аж до 4-ї ранку, стала завершальним акордом свята.

Варто додати, що таблички «Двір зразкового порядку» отримали Ніна Кулініченко, Ніна Заваженко, Леся Бондаренко, Тетяна Костенко, Раїса Буряк, Тетяна Баштова, Наталія Білоноженко, Ольга Люлька. А спонсором свята виступив Григорій Кулініченко.