Віталій Карлюк: «Біль родин загиблих воїнів – мій біль, а їхні труднощі – мої турботи»

Війна – це смерть, біль, сльози. 15 липня 2014 року в зоні АТО загинув наш земляк, уродженець села Панікарча, 34-річний сержант Юрій Гладченко. Cтрашна й безжальна звістка за лічені хвилини облетіла весь Кагарлицький район. З того часу минуло вже чотири роки.

До річниці загибелі Юрія Гладченка депутат обласної ради Віталій Карлюк пообіцяв батькам загиблого героя допомогти відремонтувати покрівлю їхнього будинку. Неодноразово Віталій Іванович наголошував: «Біль родин загиблих воїнів – мій біль, а їхні труднощі – мої турботи». І своєї обіцянки він вкотре дотримався. Виділив необхідні кошти на будматеріали та ремонт будинку, в якому проживають батьки Юрія Гладченка.

- Взагалі до нас додому часто приїжджають друзі Віталія Івановича зі Спілки ветеранів АТО, звичними стали й візити дівчат - помічниць депутата з районної приймальні «БПП «Солідарність», - розповідає мама Юрія Гладченка Любов Володимирівна. - Без сліз не можу спілкуватися з ними, але кожна така зустріч додає оптимізму. Під час одного з таких візитів домовилися про сприяння в ремонті покрівлі нашого будинку. Наша сім’я надзвичайно вдячна депутату обласної ради Віталію Карлюку за допомогу, за те, що пам’ятає, спілкується, розуміє наші проблеми.

Дах будинку оновлено повністю. Будівельники замінили дерево, дах перекрили черепицею, обшили фронтони сайдингом, встановили там пластикові вікна й двері.

Це не поодинока допомога депутата. Взагалі, куди б не приїздив Віталій Карлюк, скрізь на нього чекають люди, які чи то потребують допомоги, чи просто хочуть подякувати цій людині за вже надану поміч. На адресу районної приймальні також постійно надходять різноманітні звернення. Віталій Карлюк знаходить і час, і можливість допомогти. І чинить він так, бо не може інакше, бо є громадянином своєї країни і сином Кагарлицької землі.