Коли перестане трясти Став’янку?

Черговий прямий телефонний зв’язок, який цього разу проводив перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран, вже традиційно не обійшовся без скарг на роботу радіо-

точок. Телефонували жителі Кагарлика. А якщо точніше - вулиці Київська. За їхніми словами, радіодроти тут вже давно обірвані. І відремонтувати їх в телекомівців ніяк не дойдуть руки. Тож просили посприяти в даному питанні. Віталій Таран зазначив, що звернуться до керівництва районного підрозділу «Укртелекому», щоб ті усунули недолік.

Ще одну кагарличанку, яка проживає на Став’янці, турбував швидкісний режим по вулиці та відкритий люк. Баба Наталка, а саме так просила називати себе жінка, була стурбована, що в комунікаційний колодязь в темряві (та й не лише) може хтось впасти. Також нарікала вона й на «землетрус», що його спричиняють ваговози, рухаючись по вулиці. «Невже не можна зробити так, щоб по місту вони їхали повільніше? За Кагарликом нехай собі летять. А то в хаті не можна втриматися», - розповідала пані Наталя.

З питанням стосовно люка пообіцяли розібратися і в міській раді, і в Телекомі. А стосовно швидкості руху, то цим колись займалося ДАІ, нині ж в поліції немає сертифікованих апаратів, щоб вмотивовано притягти нерадивих водіїв до відповідальності.

Ще два дзвінки були із Буртів.

Одна жіночка вимагала притягнути до відповідальності людей, винних в руйнації її будинку: туди в’їхав вантажний автомобіль та пошкодив його. А справа йде до зими. Віталій Таран відповів, що за його даними триває збір допомоги для жінки в селі. Стосовно притягнення до відповідальності винних - потрібно звертатися до суду. Адже орган виконавчої влади не має таких повноважень.

Інша буртівчанка запитувала, чому закривають в Очеретяному будинок престарілих. Пояснення тут просте - цей заклад не комунальний і не державний. Заснувало й утримувало його місцеве господарство. Тож, швидше за все, його утримання стало занадто дороговартісним. І немає іншого виходу, ніж ліквідувати заклад. Стосовно його мешканців, то долями тих, у кого є родичі, вони й опікуватимуться, інші будуть влаштовані до геріатричного пансіонату в Ржищеві.