Зі святом, бібліотекарі!

25 вересня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова районної ради Іван Семцов та заступник голови районної держадміністрації Світлана Синюк привітали бібліотекарів району з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, яке відзначається в Україні щорічно 30 вересня.

Очільники району подякували присутнім на урочистостях за щоденну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та за активну участь у загальнорайонних заходах культурно-освітнього та інформаційного обслуговування читачів. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди професійного свята спільні подяки районної ради та райдержадміністрації, подарунки та квіти були вручені Олені Головченко - завідуючій Демівщинською сільською бібліотекою та Галині Рупенко - завідуючій Шубівською сільською бібліотекою.

З нагоди ювілейних днів народжень районною профспілковою організацією працівників культури України було відзначено подарунками Валентину Любич та Галину Лисенко.