Засуджено дітовбивцю

За підтримки Кагарлицькою місцевою прокуратурою державного обвинувачення засуджено особу, яка вбила свою новонароджену дитину.

Громадянка О., зрозумівши, що в неї розпочинаються пологи до медичних закладів не звернулася, медпрацівників по спецлінії «103» до місця свого проживання не викликала та самостійно, без допомоги сторонніх осіб та медичної допомоги народила живу, життєздатну, доношену дитину.

Через незначний проміжок часу після пологів, усвідомлюючи суспільну небезпеку своїх дій, бажаючи смерті своїй новонародженій дитині, достовірно знаючи, що дитина жива, діючи умисно, жінка стиснула шию дитини та задавилаїї.

Щоб приховати вчинений злочин, громадянка О. у підсобному приміщенні, поруч з яким перебувала на той момент, знайшла чорний поліетиленовий пакет до якого помістила тіло новонародженої дитини. Обмотавши його у пакеті липкою стрічкою винесла з подвір’я та сховала у старій шафі, що знаходиться на території земельної ділянки домоволодіння.

У подальшому вироком Кагарлицького районного суду вказану особу визнано винною у вчинені злочину та засуджено до справедливого покарання.