До зими готові, але не всі

Двадцять восьмого вересня перший заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віталій Таран провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.

Під час засідання було розглянуто три питання. Про підсумки збирання ранніх зернових культур урожаю 2018 року та організацію проведення збирання кукурудзи, цукрових буряків та інших сільськогосподарських культур доповіла начальник Управління агропромислового розвитку РДА Валентина Голованчук.

Про роботу виконкому Халчанської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади поінформувала присутніх голова громади Людмила Ананьєва.

Із станом готовності об’єктів житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період ознайомила Інна Сиротенко, завідувач сектору ЖКГ і розвитку інфрастуктури РДА. Зокрема, доповідач та співдоповідачі з цього питання зазначили, що комунальні установи та організації, сфера освіти та культури району й міста готові до опалювального сезону на 90-95 відсотків. Виняток становить КП Київської обласної ради “Кагарликтепломережа”. Це підприємство має значну як кредиторську, так і дебіторську заборгованість. Зважаючи на значні борги за газ, є ризики, що своєчасно опалювати своїх абонентів воно не зможе. Керівник районної дорожної служби Костянтин Хамаздір повідомив присутніх, що ліквідація їхнього підприємства відмінена. Нині вони будуть працювати по обслуговуванню доріг району. Однак не мають запасів посипкового матеріалу, і чекають його поставок від замовника робіт.

На початку засідання Віталій Таран виконав приємну місію, вручивши за особистий вагомий внесок у розвиток підприємництва в області, вирішення актуальних соціально-економічних проблем, створення нових робочих місць, активну громадську позицію та з нагоди Дня підприємця Подяку голови Київської обласної державної адміністрації Олександру Скуйбіді - директору приватного підприємства «Енерго-комфорт».