А тепер ще й УЗД

Агропромислова корпорація “Успіх” продовжує свою соціально спрямовану акцію, завдяки якій села, де проживають орендодавці підприємств, що входять до її складу, відвідують бригади столичних лікарів та фельдшерів.

Наприкінці вересня така бригада побувала в Бендюгівці, а вже 5 жовтня проводила прийом бажаючих у Великих Пріцьках. Адже саме тут господарює ТОВ “Віскар Агро”, що входить до “Успіху”.

Великопріцьківчани (і не лише орендодавці “Віскар Агро”, а й будь-який житель села) мали змогу пройти огляд та отримати консультацію у терапевта, офтальмолога (при потребі - отримати безкоштовно окуляри), дерматолога, здати аналіз крові на вміст цукру, зробити кардіограму і на її основі отримати консультації кардіолога. За другим візитом медбригади на Кагарличчину її обладнання поповнилося апаратом УЗД, а склад - відповідним лікарем.

Лікарі працювали, аж допоки не оглянули всіх відвідувачів. Загалом того дня на прийомі в медиків побувало 103 жителі Великих Пріцьок. За їхніми відгуками, вони задоволені такою акцією, й наголошували на її важливості і необхідності. А ще дякували тим, «хто придумав таке добре діло».

То ж тепер бригаду столичних медиків слід чекати й в інших селах, де працює агропромислова корпорація “Успіх”.