“Оріяна” - серед лідерів

20 жовтня у Києві відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль творчості ProFest autumn, в якому взяли участь учні хореографічного колективу «Оріяна» і Кагарлицької дитячої школи мистецтв Олександра Вовкодав, Вікторія Ільченко, Надія Карапіра, Вікторія Катрюк, Катерина Мироненко, Анна Лопанчук, Валерія Фесенеко, Дар’я Юрченко.

Нашими артистами на конкурсі були виконані 2 хореографічні номери «Мазури» та «Дуба танець» (хореограф-постановник Наталія Кукош). Гідно представивши Кагарличчину та Школу мистецтв, колектив «Оріяна» став лауреатом І премії у номінації народна хореографія.

Нагороджував юних артистів голова журі народний артист України Григорій Чапкіс.

Завдяки участі у конкурсі-фестивалі діти мали можливість показати свої таланти, підвищити свій творчий і професійний рівень. Атмосфера конкурсу була вражаючою, а особливо запам’ятався вислів Григорія Чапкіса: «Найважливіше, що могли зробити батьки для своїх дітей після їх народження – це віддати їх займатися хореографією».

Задоволені, щасливі та натхненні, з автографами та фото з метром народної хореографії Григорієм Чапкісом учні Школи мистецтв приїхали у рідне місто.

Тож, вітаємо переможців!