Лідери галузі

Напередодні Дня працівників харчової промисловості, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю жовтня, голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова районної ради Іван Семцов привітали колектив ПрАТ «Кагма».

Роман Володимирович висловив слова вдячності директору підприємства Олексію Мірошнику та усім працівникам за сумлінну працю та вагомий вклад у розвиток промисловості Кагарличчини. А також подяками та подарунками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків та особистий вагомий внесок у виробництво харчової продукції відзначив кращих працівників підприємства: Олену Омельченко - бухгалтера з обліку товарно-матеріальних цінностей приватного акціонерного товариства «Кагма», Віктора Сірика - водія- експедитора готової продукції та Владислава Юдіна - слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.

Директор «Кагми» Олексій Мірошник, вітаючи колектив підприємства, зазначив, що вони вибороли почесне звання “Лідер галузі харчової промисловості Київської області-2018” та нагородив своїх підлеглих.

Зауважимо, що і сам Олексій Мірошник отримав нагороду від Торгово-промислової палати України.