Антонівка святкувала з концертом, кулешем та дискотекою

Фойє Антонівського клубу зустріло у свято своїх місцевих жителів і гостей села виставкою творів образотворчого мистецтва  і виробів. Люди з цікавістю оглядали усе, чим у День села прикрасили заклад, любувалися малюнками дітей, а особливо - виробами із овочів. Віддати належне потрібно антонівській місцевій жінці-майстрині Тамарі Гмирі-Демиденко, яка із особливою фантазією вирізає вироби із пекінської капусти, кабачка, гарбуза тощо.

Хореографічний колектив «Мармелади», учасниками якого є 4 діток дачників-киян віком від 5 до 10 років, виконав танок «Перлина України».

Одна за одною лунали пісні від Олени Кузьменко, Марійки Стадник; гості з Мирівки Маргарити Голюк, яку в Антонівці люблять і запрошують не перший рік; Віти Миколенко, Софійки Якімової та Марини Бринзюк з Леонівки; Світлани Бєлих; аматорського колективу «Рідні наспіви» Леонівського сільського клубу. А якого задоволення людям принесли виступи новоствореного місцевого тріо «Мережка»! Пісні «Грай-вигравай», «Три поради», «Чарочка» додали особливого настрою усім тим, хто у День села прийшов до клубу святкувати і побачитися з односельчанами. І це завдяки учасницям колективу Наталії Крутько, Валентині Владимировій та учаснику й організатору тріо Олені Кузьменко.

Приємними вітаннями були слова від голови сільради Івана Владимирова, а також гостей - голови села Черняхів Володимира Безвербного.

Хвилиною мовчання пам’ять померлих під час голодоморів та загиблих у війнах - минулих та теперішній - вшанували учасники заходу. А квіти до пам’ятника загиблим воїнам поклали діти села Олександр Галашевський та Ліза Борисова.

Ніхто б не міг подумати, що у ХХІ столітті в Україну знову прийде війна. Знову гинуть найкращі сини, обороняючи рідну землю від загарбників. Із Антонівки території України обороняв Андрій Кузьменко.

Того дня привітали найстаршу жительку села - Тетяну Тиху, якій виповнилося 92 роки, 80-річних Галину Рибак та Галину Клепу, 70-річного Анатолія Юру, а ще тих, кому за 70.

Добрим словом тут згадали тих, хто вніс вагомий вклад у розвиток села - це фельдшер Тамара Василевська; працівник відділення зв’язку Тамара Демиденко; активісти Галина Таргоній й Тамара Гмиря-Демиденко. У селі завершуються роботи біля каплички. Там трудяться жителі Антонівки Леонід Охріменко та Володимир Усиченко. Затишно й охайно в приміщенні клубу та на його території. Усе це завдяки завідуючій клубом Олені Кузьменко, завідуючій бібліотекою Наталії Крутько, техпрацівнику Валентині Владимировій, які доклали немало зусиль, щоб жителям та гостям було приємно переступати поріг закладу. Але без підтримки громади на чолі з головою сільради Іваном Владимировим, працівників сільради Наталії Яковенко та Лідії Король цього могло б і не бути. А який ремонт проведено у клубі! Яка сцена! Любо глянути!

У селі є господарі, які до ладу впорядковують свої садиби і цим дарують естетичну насолоду оточуючим. Кращі з них - Надія Соломченко, Галина Таргоній, Галина Мельник.

Запашний коровай поділили між усіма гостями заходу.

Цього року до 1 класу пішла 1 дитина - Марійка Стадник. Нехай же у антонівської першокласниці складається у шкільному житті усе якнайкраще.

Крім концерту усіх чекали смачний куліш, навариста рибна юшка, шашлики та святкова дискотека. А громада щиро дякує спонсорам свята: СК «Агробізнес», товариству «Олімп», ФГ «Колос», «Бобр», «Куркуль», «Соломченко», «Припіяло», ПП «Литвин».