Молодь обирає майбутнє

З метою формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей 2 листопада відбувся районний змагально-мотиваційний захід КВК «Обери майбутнє» для старшокласників району. В ньому взяли участь 9 команд навчальних закладів першого-третього ступенів. Захід організовували працівники відділу освіти, Центру дитячої та юнацької творчості, міського центру культури та дозвілля, районного центру зайнятості.

Усі команди представили професії, актуальні на ринку праці, та гостро жартували з приводу найпоширенішої проблеми молоді – обрання професії модної, яка не принесе задоволення та не приведе до особистого успіху. Найпопулярнішими серед старшокласників були професії лікаря, поліцейського, учителя та зварника. Гумор, драйвова музика, артистизм усіх учасників створили атмосферу свята та показали небайдужість молоді до свого майбутнього вибору. Команди гаряче підтримували вболівальники в залі – діти, учителі, батьки.

Журі визначили переможцями команду Кагарлицької ЗОШ № 1 «Ексклюзив». Друге місце посіла команда Кагарлицького НВК “The best”, третє місце розділили команди Кагарлицької ЗОШ № 2 «Оба-на» та Переселенської ЗОШ “220 V”. Проте слід зауважити, що всі команди виступили яскраво та показали високу сценічну майстерність. Залишається лише побажати, щоб усі діти обрали майбутні професії, які приведуть їх до успіху.