«Добротою зігріваючи серця»

Свято «Повір у себе» зібрало у ЦДЮТ дітей з особливими потребами з усіх куточків Кагарличчини

На базі Кагарлицького центру дитячої та юнацької творчості відбувся щорічний районний фестиваль «Повір у себе», приурочений Міжнародному дню людей з особливими потребами. Виставка творчих робіт цих дітей продемонструвала їх чудові вміння і бажання вчитися всьому новому. Концертна програма разом з іграми стала чудовим проводженням часу для усіх присутніх у залі. А підготували її вихованці та керівники КРЦДЮТ. Це - Артем Дячук та Юлія Моргалюк, Валерій Дробот, хореографічний гурт «Карамельки» та хореографічна студія «Пульс», Сніжана Хоходра, вихованці гуртка «Театральний», Іван Коваленко, Вероніка Хоходра, зразковий духовий оркестр, Віталій Сушко; керівники гуртків - Борис Родина, Олег Волошин, Вікторія Німенко, Тетяна Андріївська, Інна Стеценко, Ігор Ільченко, Анна Гордон.

Для багатьох людей із світовим іменем їх вади не стали на заваді до здійснення  мрій і занять улюбленою справою. Гомер, до прикладу, - давньогрецький поет і філософ - від народження був сліпим; математик Альберт Ейнштейн хворів на аутизм і дислексію; композитор Людвіг ван Бетховен мав вади слуху; у художника і письменника епохи  Відродження Леонардо да Вінчі був дитячий церебральний параліч; славнозвісний мультиплікатор і кінопродюсер Уолт Дісней  від народження мав затримку психічного розвитку.

У заході взяли участь заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, т. в. о. начальника відділу освіти Кагарлицької РДА Мар’яна Ремига, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко та керуюча справами міської ради Оксана Майстренко, які побажали дітям здійснення мрій та більше приводів для радості.

Спонсорами заходу виступили Кагарлицька РДА, міська рада, ПрАТ «Кагма» та ПрАТ «Кондитерська фабрика «Лагода».