Збережемо ялинку

Шановні кагарличани та мешканці району! Ми, лісівники, звертаємося до вас з наближенням Новорічних та Різдвяних свят, про що завжди нагадує лісова красуня-ялинка. В ці дні жвавішою стає торгівля на ялинкових базарах.

У продаж надходять новорічні ялинки, заготовлені на площах держлісфонду, відведених під рубки догляду та спеціальних плантаціях.

На жаль, в передноворічний період різко зростають самовільні рубки в хвойних насадженнях. Щодо порушників лісового законодавства передбачені відповідні санкції, а саме: з винних стягується відшкодування та вони притягуються до адміністративної відповідальності. Для запобігання незаконних рубок в передноворічний період буде посилено патрулювання лісових масивів спеціальними рейдовими бригадами з числа лісової охорони та працівників поліції.

Тому краще не ризикувати, а придбати ялинку на ялинкових базарах або прямо в лісництвах.

Придбати новорічну красуню ви можету у Кагарлицькому лісництві за цінами: від 1 м - 84 грн, 1,5 м - 96 грн, 2,0 м - 132 грн.

Щиро дякую вам за розуміння. Нехай Новорічні та Різдвяні свята подарують вашим родинам Господнє благословення, а сяйво Різдвяної зірки зігріє ваші серця. Нехай у ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода.