Зі святом, енергетики!

Двадцять другого грудня голова Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко, мер міста Олександр Панюта та заступник міського голови Володимир Бойко зустрілися з трудовим колективом районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» та привітали їх з професійним святом – Днем енергетика. У своїх вітаннях вони підкреслили, що від злагодженої роботи енергетиків залежить виробництво, промисловість та економіка району, а також щиро подякували керівництву і працівникам РЕМу за сумлінну працю.

Кращим працівникам енергетичної галузі Кагарличчини були вручені відзнаки. Начальник районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго» Андрій Свербиус вручив грамоти ПрАТ «Київобленерго» Олександру Висоцькому та Миколі Піхалу; спільні подяки районної державної адміністрації та районної ради отримали Олександр Демиденко, Валерій Левицький,  Володимир Подобенко, Юрій Шевченко, подяками міського голови нагороджено Віктора Погребного, Станіслава Болотова, Віктора Дриня, Любов Обухівець.

Святкову програму для енергетиків підготували учасники художньої самодіяльності. Зокрема, працівників РЕМу пісенними подарунками привітали Анастасія Мацібура та Василь Гребельник, а Дід Мороз (Віталій Полозов) побажав енергетикам професійного зростання, міцного здоров’я та приємних звісток у Новому році.