Грудневі новини з Великих Пріцьок

Турботу й увагу - кожному

У Міжнародний день людей з інвалідністю теплотою свого серця поділилися з жителями села працівники органів місцевого самоврядування. Семеро великопріцьківчан з обмеженими фізичними можливостями отримали подарунки, які вручили їм сільський голова Олександр Микитянський та соціальний працівник Наталія Лазоренко. А можливим це стало завдяки благодійності приватних підприємців Катерини Демиденко, Сергія Скорікова та керівництва ТОВ «Віскар Агро».

Вітання працівникам органів місцевого самоврядування

Тепло вітав працівників сільської ради та членів виконкому сільський голова Олександр Микитянський. Він коротко підбив підсумки роботи органів місцевого самоврядування та щиро подякував усім за хорошу, злагоджену працю, а також запевнив, що і надалі всі сили буде спрямовано на розвиток села та добробут його жителів.

Андріївські вечорниці

На це свято до світлиці Великопріцьківського сільського музею зійшлося чимало сельчан. А було тут гамірно і весело. Разом з фольклорно-етнографічним ансамблем «Журавка» всі учасники свята співали веселих пісень. Молодь села взяла участь у кусанні Калити, яку дуже смачно приготувала Віра Бацан, а дівчата ворожили на свою долю. Отримали пригощання і всі учасники свята. Вони смакували шматочками калити, солодощами та горіхами. Провела свято завідуюча сільською бібліотекою Оксана Олексієнко.

Ялиночко, гори!

Урочистості з нагоди відкриття сільської ялинки зібрали на центральну площу і дорослих, і малих жителів села. Усіх учасників заходу з початком Новорічно-Різдвяних свят привітав сільський голова Олександр Микитянський. Він також вручив подарунки всім, хто взяв участь у конкурсі на виготовлення кращої ялинкової прикраси. З місцевої школи завітали на свято Дід Мороз та Снігуронька, які також принесли всім свої теплі вітання та солодощі кмітливим малятам. Новорічними піснями веселили присутніх учасники ансамблю «Журавка». А всі дітлахи взяли участь у захоплюючих розвагах та конкурсах, які провела Оксана Олексієнко.

Новорічно-Різдвяні колядування

На святкові колядування зійшлися до світлиці Великопріцьківського сільського музею жителі села та учні місцевої школи. У затишній залі у виконанні ансамблю «Журавка» та молоді села звучали пісні зимового циклу, колядки, щедрівки, віншування. До організації святкового дійства доклали рук директор сільського Будинку культури Тетяна Кваша та Надія і Володимир Крапиви - художній керівник та концертмейстер БК. Магія Різдвяної атмосфери поєднала всіх учасників свята в єдину й дружну сім’ю. Тож кожен, хто завітав того дня до сільського музею, поніс додому у своєму серці благодатне світло Новорічно-Різдвяної пори.