Знову гармоніка зібрала своїх шанувальників

Уже вісім років поспіль концертна зала районної школи мистецтв є осередком фестивалю «Мелодії гармоніки і життя». 2018 року дійство відбулося 23 грудня.

Ошатно прибрана зала школи була вщерть заповнена пошановувачами гармоніки: і виконавцями, і просто охочими послухати як виспівує цей інструмент. А зібралися вони не лише із Кагарличчини, а й з Миронівщини  та Обухова, Ржищева,  Ніжина Чернігівської області.

Того дня своє мистецтво показали присутнім зразковий ансамбль баяністів «Гармонія» школи мистецтв, виконавши твір “Бесаме-мучо”. Вихованець школи Євгеній Орел зіграв сольно “Бурю”.

Показали на що здатні гармоніка, бубон, баян (часом під сольний та колективний спів) Віктор Усик, Тетяна Погребняк, Віктор Орєшкін та його дружина Олена, Галина Топоринська, Олексій Кабанов із Кагарлика, Петро Сарапин із Переселення, Любов Бобровіцька, Василь Демиденко та Сергій Катрюк зі Слободи, Микола Дубогрій та вокальний колектив «Півчаночка» із Півців,  Володимир Лисенко зі Ставів, мирівчани Василь Нінько, Іван Сапак та Микола Ганжа, Дмитро Литвин із Халчі, ржищівчанин Олександр Сердюк, житель Обухова Віталій Заваженко та постійний відеооператор заходу Степан Євтушенко із Карапишів Миронівського району.

Ділилися своїм вмінням гри на гармоніці, співом лауреати міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Олександр Гусаченко із Миронівки, Євген Жарінов із Ніжина, Єгор Громико з Кагарлика.

Справжньою родзинкою фестивалю став виступ гостей - інструментального ансамблю студентів Київської національної музичної академії України імені Петра Чайковського.

Не обійшлося і без подарунків. Відеооператор, а з нинішнього року й учасник фестивалю Степан Євтушенко передав директору школи Миколі Громику баян “для того із учнів школи, який має талант, але не має коштів придбати цей інструмент”.

Від імені міського голови привітав учасників заходу редактор газети “Рідне місто” Микола Семенюк та передав від міськради школі сертифікат на 1000 гривень.

У свою чергу Микола Громико подякував учасникам фестивалю за їх участь у дійстві, відданості гармоніці та міцну дружбу. Також Микола Вікторович вручив учасникам фестивалю подяки та подарунки, надані Кагарлицькою райдержадміністрацією.

Вела захід Людмила Ігнатенко. Художнє оформлення зали здійснили Людмила Кашперенко та Юлія Волошин. Звукорежисер дійства - Сергій Шевченко.