Заслужені пояси черняхівських каратистів

Нещодавно у місті Українка каратисти спортивного клубу “Мамай”, що у Черняхові, а саме: Роман Романько, Оленка Андрущенко, Максим Обидовський, Артем Обидовський, Сніжана Ксенжук взяли участь в атестаційних зборах спортсменів Київської та Чернігівської областей по Зендокай Карате До України. Вік учасників, що взяли участь в атестації, - від 5 до 37 років.
Екзамен для спортсменів, які були допущені до атестації, складав наступні дисципліни: розминка; відпрацювання ударів руками, ногами (2 години); спаринги в залежності від пояса й учнівського кю (мінімум 2-3 бої); перевірка фізичної кондиції і витривалості. Екзамен для всіх тривав 5 годин. Його приймали Президент Всеукраїнської федерації Зекдокай Карате До України Ігор Юкальчук (чорний пояс 4 дан) разом з тренерами різних областей.
Іспит склали не всі.
Відрадно, що каратисти спортивного клубу “Мамай” с. Черняхів пройшли випробування без зауважень, отримавши нові пояси і нові учнівські кю (ступені). Це говорить про рівень підготовки черняхівських каратистів і власне роботу їх тренера Олександра Гладких.