Майстерність рук, майстерність серця

Щороку навесні, коли прокидається природа і серця людей прагнуть до прекрасного, в Кагарлицькому будинку культури проходить районний арт-фест «Майстерність рук, майстерність серця». На цьому мистецькому фестивалі вихованці гуртків закладів освіти представляють свої найкращі роботи за рік.

Цього року у фестивалі, який відбувався 26 березня, взяли участь вихованці гуртків 18 закладів освіти району. Сучасна яскрава виставка виробів - вишивки, роботи по дереву, квілінгу, ляльки, вітражі, картини, вироби з соломи та паперу – ось невеликий перелік тих робіт, які захопили увагу членів журі та глядачів новими знахідками та високою майстерністю виконання. Радість, весна, єдина Україна – теми близькі учасникам мистецького фестивалю.

Концерт теж представив глядачам свої приємні сюрпризи. Найменша учасниця фестивалю, учениця 1 класу Буртівської ЗОШ Ірина Нагорна зайняла перше місце з власним віршем «Моєму татусеві».

Вперше був представлений театр тіней, який супроводжував власні вірші учениці Кагарлицької школи №2 Анастасії Трофимчук. Вони не залишили байдужими жодного глядача у залі. Також приємно вразив усіх театр еко-моди «Ексклюзив» – сукні та костюми з матеріалів, які ми можемо знайти у повсякденному житті. Моделі виглядали вишукано та елегантно. Перші місця серед вокалістів посіли Артем Дячук та Катя Бірюк. Олександра Козачук зайняла перше місце з власним музичним твором, який вона виконала на роялі.

Вразив усіх високою майстерністю і виступ вихованців гуртків Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей», які зайняли перші місця: Олени Запорожчук, Вікторії Матюшенкової, ансамблю «Вишиванка» та Софії Вакуліч.

Гран-прі фестивалю здобули учні Олександра Осадча та вокальне тріо дівчат (Анна Кириленко, Тетяна Павлюк та Олександра Осадча).

Вкотре порадували глядачів дитячою безпосередністю хореографічний колектив учнів 2 класу Кагарлицького НВК з танцем «Квітковий бум».

А «Кузьминецькі Триндичихи» - учні 8-9 класів Кузьминецької школи - полонили усіх високою майстерністю виконання (перше місце серед хореографічних колективів у середніх класах).

Ще одне гран-прі, але уже в Кагарлицьку школу № 1 здобув Віталій Сушко.

Приємно вражає завжди власна дитяча творчість. Так, цього року креативно виступив гурт «Барва» ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ №3 (підготував номер Іван Марченко, учень 10 класу) з власною музикою на «Заповіт» Шевченка. Хлопці чудово співали та акомпанували собі на музичних інструментах.

Сучасно та життєстверджуюче виступив дует дівчат Черняхівської школи – Діана Драпей та Ярослава Пасічна з піснею «Молодь змінює світ». Ще так впевнено ніхто про це не заявляв.

Тріо сестер Трохименків - Тетяна, Наталія та Ольга, ОЗНЗ Мирівська школа зайняли перше місце серед вокальних тріо з патріотичною піснею «Мамо, ти молись!», ніби виражаючи молитви усіх матерів за щастя своїх дітей.

У номінації «Хоровий спів», на жаль, був представлений лише один колектив - хор Ставівської школи, проте він гідно зайняв перше місце.

І закінчила фестиваль вокально-хореографічна композиція «Сонце України», яка теж посіла перше місце (ансамбль «Водограй» та хореографічна студія «Краяни» Кагарлицького НВК).

І, як завжди, хочемо наголосити, що на святі дитячих талантів немає переможців. Кожен учасник талановитий та гідний звання найкращого.