Перемоги “Оріяни”

7 квітня в м. Києві відбувся Міжнародний конкурс – фестиваль «PRO FEST», головою журі якого є народний артист України Григорій Чапкіс.

Талановито представили Школу мистецтв учасники хореографічного колективу «Оріяна». 38 дітей разом із своїми викладачами Наталією Кукош і Аліною Токовенко були учасниками свята танцювального мистецтва.

До слова, це не перший виступ колективу: цілий тиждень діти активно працювали у концертних програмах: відкритого академічного концерту вокально-хореографічного відділу – 3 квітня, звітного концерту школи мистецтв – 5 квітня, і на завершення Міжнародний конкурс «PRO FEST».

І результат є: танець «Ой, на горі жито» учнів 1–2 класу приніс їм І місце (викладач Аліна Токовенко) (фото внизу), за «Єврейський танець» учні 4-5 класів отримали ІІ місце (викладач Наталія Кукош) (фото вгорі) і «Гордіянка» у виконанні учнів 6–7 класу теж була оцінена як краща, за що діти отримали І місце (викладач Наталія Кукош) (фото з Григорієм Чапкісом посередині).

Хореографічне мистецтво виховує естетичний смак, грацію й пластику тіла і має неоціненний вплив на формування мистецької індивідуальності.

Учні та викладачі щиро дякують за підтримку та надання транспорту Кагарлицькій райдержадміністрації