Від молоді Діаспори - дітям захисників на Кагарличчині

Акція «Теплом зігріємо серця» вже третій рік поспіль проходить на Кагарличчині, яку організовує Спілка Української Молоді - одна з найбільших молодіжних українських організацій світу, заснована в 1925 році, яка має свої крайові структури в 12 країнах.

Юні українці – члени сумівських осередків Сполучених Штатів Америки, Канади, Великої Британії, Німеччини, Австралії впродовж року збирали кошти, організовуючи різноманітні благодійні та мистецькі заходи, щоб пожертвувати зібране на закупівлю подарунків для своїх ровесників в Україні.

Ми вже не перший рік проводимо таку акції. Її особливістю є те, що всі подарунки – адресні. Солодощі, іграшки, книги, канцелярське приладдя, одяг та взуття – ось далеко неповний перелік гостинців. А ще українці за кордоном вкладають у такі пакунки виготовлені власноруч листівки-побажання, і, звичайно ж, - тепло своїх сердець.

Члени Спілки Української Молоді в Україні, впродовж грудня-січня, доставляють дарунки адресатам – дітям учасників Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, хлопчикам і дівчаткам з родин вимушених переселенців.

Pіздвяні «миколайчики» від сумівців Діаспори отримують в Дніпрі, Калуші, Києві, Краматорську, Львові, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі, Хмельницькому.

Цього року понад 200 різдвяних подарунків передала молодь Діаспори дітям українських бійців на Кагарличчині.

Ми розуміємо, що не можемо прийти з гостинцем до кожного, але щиро хочемо зігріти теплом серця тих, хто потребує нашої уваги і підтримки.

Доброчинна акція Спілки Української Молоді «Теплом зігріємо серця» триває з 2014 року. Завдяки зусиллям сумівців з різних країн світу, за 5 попередніх років проведення цього благодійного проєкту дітям українських бійців передано понад 9,5 тисячі пакунків із дарунками, на загальну суму більш як 270 тисяч американських доларів.