Бокси для інфікованих на коронавірус уже готові

Інфекційне відділення Кагарлицької центральної районної лікарні готове приймати хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Відділення - повністю автономне. І розраховане на одночасне лікування 10 хворих в окремих боксах.

- Усі 10 боксів відділення, в разі необхідності, повністю готові до прийому хворих, - розповідає старша медсестра Катерина Писарєва. - Палати повністю ізольовані. У кожен бокс є вхід з вулиці.

Що ж стосується засобів захисту, то медперсонал має костюми біозахисту, маски, респіратори, необхідні антибактеріальні розчини та інші препарати.

І в підтвердження цих слів Катерина Писарєва демонструє засоби індивідуального захисту, зокрема, маски та костюми.

- Медпрепаратами ми теж забезпечені, - додає лікар-інфекціоніст Людмила Дзененко. - До того ж усі бокси оснащені відповідно до стандартів надання медичної допомоги, вони забезпечені подачею кисню, при необхідності будемо використовувати апарати для штучної вентиляції легень.

Якщо ж хворих на коронавірус в районі буде більше, адміністрація ЦРЛ має резервний варіант - додатково розміщувати пацієнтів у терапевтичному відділенні, яке відповідним чином переобладнають.

Втім, сподіваються, лікарі, що потреби в цьому не буде. І, завдяки своєчасним карантинним заходам, епідемія омине Кагарличчину.