75-та весна Перемоги

8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіалу Слави в Кагарлицькому парку та на території музею-меморіального комплексу «Букринський плацдарм» в селі Бали-ко-Щучинка.

У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, так і усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів.

В урочистому покладанні квітів взяли участь голова Кагарлицької райдержадміністрації Ігор Будюк, голова районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, депутати міської ради Віталій М’ясніков, Максим Воловенко та депутат районної ради Наталія Миненко, голова ради ветеранів Кагарлицького району
Юрій Сідєльніков та його заступник Ірина Осадча.
Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання.

Того ж дня голова районної держадміністрації Ігор Будюк, голова районної ради Іван Семцов, міський голова Олександр Панюта разом із працівниками міської ради відвідали вдома ветеранів війни.

Привітавши ветеранів зі святом, очільники району і міста подякували їм за бойовий та трудовий подвиг у роки війни та повоєнні часи. А ще - побажали міцного здоров’я і доброго настрою, успіхів і довголіття, бадьорості духу, радості та добра.

Гості поцікавилися станом здоров’я, умовами проживання ветеранів та вручили святкові продуктові набори.