Думку громади враховано

Нещодавно в селі Великі Пріцьки відбулося велелюдне зібрання з нагоди громадських слухань щодо зведення на території населеного пункту культурно-освітнього комплексу, до якого мають увійти ряд поєднаних між собою споруд. Окремою головною спорудою комплексу планується звести церкву. Місце побудови, масштабність, - ці та інші питання і стали темою обговорення громадських слухань.
Надзвичайно приємною для великопріцьківчан подією в той день став приїзд у село Героя України, народної артистки України Ніни Матвієнко, яка є членом ради директорів Фонду «Душа України» та засновника Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» Алли Горбунової. Дорогих гостей зустрічали великопріцьківчани мелодійним співом фольклорно-етнографічного ансамблю «Журавка», під пісні якого Ніна Митрофанівна, яка завітала до села разом із сином, весело потанцювала і, навіть, поспівала з його учасниками.
Також у зібранні взяли участь: засновник Фонду «Душа України» Сергій Мельнікофф, районний архітектор Василь Пушняк, письменниця Антоніна Литвин, священник місцевої парафії отець Роман Мельник, працівники місцевих установ та організацій, а також жителі села. Вів слухання сільський голова Олександр Микитянський.
Розповів про задум і мету проєкту та про деталі, що стосуються його майбутнього спорудження, засновник Фонду Сергій Мельнікофф. Перед учасниками зібрання зі своїми баченнями щодо цього великого задуму виступили Ніна Матвієнко та Антоніна Литвин, Василь Пушняк, Олександр Микитянський. Алла Горбунова розповіла присутнім про свою участь у подібних проєктах, які нині успішно діють в багатьох країнах світу.
Свої пропозиції та запитання висловили жителі села: Олена та Олексій Овчаренки, Сергій та Світлана Скорікови, отець Роман Мельник, Оксана Олексієнко, Микола Набок, Василь Блондик, Надія Предченко та інші учасники зібрання. На всі запитання опікуни проєкту дали вичерпну відповідь. Також було взято до уваги всі пропозиції та зауваження.
Після тривалих і досить бурхливих обговорень учасники громадських слухань більшістю голосів вирішили надати дозвіл на розробку детального плану території в центрі села під забудову культурно-освітнього центру. А для обговорення цього плану великопріцьківчани знову зберуться на громадські слухання.