Вітали рятувальників і фармацевтів

17 вересня Україна відзначає День рятівника - професійне свято людей героїчної професії.
З цієї нагоди рятувальників Кагарличчини вітали представники міської та районної влади. З добрими словами вітань та щирих побажань голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та заступник голови райдержадміністрації Вадим Циганок вручили подяки та пам’ятні подарунки рятувальникам Роману Мартиненку та Олегу Алексєєнку.
Міський голова Олександр Панюта вручив колективу подяку, подарував для частини багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-ксерокс), при цьому згадавши немало випадків плідної співпраці.
Грамоту від Головного управління т.в.о. начальник Кагарлицького районного сектору Головного управління ДСНС України Київської області Максим Гапоненко вручив старшині служби цивільного захисту, водію 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик Юрію Івченку.
Урочистості відбулися на вулиці на території частини.

***

18 вересня, напередодні Дня фармацевтичного працівника, працівників КП «Кагарлицька центральна районна аптека №9» вітали заступник голови РДА Вадим Циганок та голова районної ради Іван Семцов.
Керівники району підкреслили високу соціальну значимість професії фармацевта, подякували їм за роботу, глибокі знання і фаховий досвід, які поєднуються з милосердям та щирим співчуттям до людей. Фармацевтам побажали добра, щастя, благополуччя, родинного затишку та здійснення всіх життєвих і професійних задумів.
З нагоди професійного свята спільними подяками райдержадміністрації та районної ради, подарунками та квітами відзначено провізора аптечного пункту №1 КП «Кагарлицька центральна районна аптека №9» Ганну Куцевол та фармацевта аптечного пункту №3 Тамару Терещенко.