Кагарличанку Оксану Коломацьку визнано кращим підприємцем Київської області

Напередодні Дня підприємця голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін вручив відзнаки кращим підприємцям області. Серед нагороджених і кагарличанка Оксана Коломацька.

Оксана, разом зі своїм чоловіком Олексієм, заснувала успішне підприємство, добре знане не лише на Київщині, а й за її межами під назвою “Даруся”.
Як зізнається підприємець, обласна відзнака для неї - не особиста нагорода, а результат роботи всього колективу.

- У нашій “Дарусі” трудяться кваліфіковані працівники: художники, професійні швеї, конструктори, закрійники, столяри, є також дизайнер та фотограф. Ми намагаємося бути кращими у своїй сфері серед усіх виробників дитячих товарів України.

“Даруся”- це власна торгова марка, наш бренд, за яким нас впізнають та оцінюють.

7 років тому ми почали свою роботу з виконання індивідуальних замовлень. Виготовляли дитячі товари для дитсадків. Це були, передусім, костюми для сюжетно-рольових ігор.
За цей час виробництво суттєво розширилося. Нині маємо два напрямки виробництва: швейне та меблеве. А нашими основними клієнтами є як індивідуальні клієнти, так і дошкільні навчальні заклади та школи з різних куточків України.DSCF2099

Замовлень вистачає. Нині працюємо над виготовленням дитячих меблів для дитсадків, шиємо костюми. Буквально цими днями завершуємо роботу з пошиття великої партії одягу (фартушків, халатів) на уроки праці.

У перші місяці карантину змушені були тимчасово перепрофілювати свої потужності, виробляючи виключно товари для медпрацівників нашого району (захисні маски, костюми та халати), яких на той час вкрай не вистачало. Працювали у дві зміни. Нині ситуація стабілізувалася, але ми завжди готові й надалі підставити своє плече в скрутну хвилину, й в разі потреби, надавати закладам Кагарлицького району допомогу.

Загалом всі ідеї, які ми реалізовуємо, почерпуємо, перш за все, у наших дітей. Можливо, саме тому продукція «Дарусі» й користується попитом серед малечі.
Плани у нас - амбітні. Ми мріємо створити унікальну фабрику дитячої мрії під гаслом “Даруйте дітям радість!” І одним з наступних кроків у цьому напрямі стане придбання нового сучасного обладнання, завдяки якому ми зможемо розширити лінійку свого виробництва, а отже, створити в Кагарлику і нові робочі місця.