“Доступні ліки” працюють

23 лютого голова районної ради Іван Семцов разом із депутатом Київської обласної ради Віталієм Карлюком та заступником голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеславом Кучером провели робочу зустріч, під час якої обговорили нагальні питання життя району. Вони відвідали Комунальне підприємство «Кагарлицька центральна районна аптека № 9», яка є учасником урядової програми «Доступні ліки». У рамках цієї програми пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою цілу низку лікарських засобів.

Як розповіла завідувачка аптеки Галина Осадча, згідно з проектом «Доступні ліки», хворі на цукровий діабет другого типу, бронхіальну астму та серцево-судинні захворювання мають право звернутися до аптеки задля отримання за рецептом лікаря безкоштовних медикаментів. З переліком пільгових медичних препаратів пацієнтів ознайомлюють фармацевти. Часткова доплата за медикаменти проекту «Доступні ліки» чітко зафіксована та поширюється переважно на препарати іноземного виробництва.

Також Галина Осадча зазначила, що протягом лютого за програмою «Доступні ліки» видано препарати за 1215 рецептами на загальну суму 91132 гривні.

Керівництво району та заступник голови КОДА мали змогу ознайомитись, як працює урядова Програма, побачити кількість виписаних рецептів та виданих ліків, наявність доступних препаратів у аптеці тощо.