Горохуватська школа – на карантині

11 вересня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району.
Приводом до його скликання стала підтверджена інформація про захворювання на СОVІD-19 одного учня Слобідської школи та батьків, діти яких навчаються відповідно у 1, 6 класах Кагарлицького ліцею і 1 класі міської школі № 2.
Члени комісії, заслухавши інформацію директорів шкіл Олександра Ільєнка, Василя Мамія, Ірини Горбач та начальника відділу освіти РДА Надії Омельченко, вирішили вжити невідкладних дій щодо недопущення поширення коронавірусу в навчальних закладах району.
Зокрема, було ухвалене рішення призупинити з 14 вересня навчання у 1 класі Слобідської школи до отримання результатів тестів на СОVІD-19 усіх учнів та вчителя, а також у 1 та 6 класах Кагарлицького НВК та у 1 класі міської школи № 2 до отримання результатів тестів на СОVІD-19 дітей та вчителів, які контактували з хворими на коронавірус.
Окрім цього на засіданні було вирішено посилити на території Кагарлицького району контроль за дотриманням протиепідемічних правил.
14 вересня районна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення провести ПЛР-тестування на COVID-19 першокурсникам Кагарлицького ліцею у зв’язку з хворобою одного з учнів (а це 21 дитина), класному керівнику та вчителям, які контактували з класом.
Горохуватську школу, де захворіла одна з учительок, було вирішено тимчасово перевести на дистанційне навчання. Учням класу, де виявлено хвору дитину, а також учителям проведуть ПЛР-тестування.
На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС було ухвалено рішення й по дитячому садку “Теремок”, що в Кагарлику. В закладі продовжено карантинні заходи до 21 вересня.