Школярів - на дистанційне навчання

5-11 класи Слобідської школи та Кагарлицької ЗОШ №3 переведено на дистанційне навчання.

Із 29 вересня по 6 жовтня усіх школярів, окрім тих, хто навчається в початкових класах Кагарлицької школи № 3 та Слобідської ЗОШ, переведено на дистанційне навчання. Таке рішення було ухвалене 29 вересня на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кагарлицького району.
Приводом до цього стало підтвердження захворювання коронавірусною хворобою у двох вчителів міської школи №3, а також одного вчителя і двох учнів 8 і 9 класів у Слобідській ЗОШ.

Окрім цього, члени комісії, заслухавши інформацію директорів шкіл Олександра Ільєнка та Наталії Коваленко, рекомендували всім без винятку працівникам Слобідської школи провести тестування на СОVІD-19 30 вересня, а працівникам міської школи № 3 - 1 жовтня.

Також на комісії розглядалися й інші питання. Зокрема, було дозволено проведення змагань «Чемпіонат Київської області із Зендокай Карате До 2020» у приміщенні «Фізкультурно-оздоровчого комплексу Кагарличчини» з дотриманням всіх вимог, зазначених у постанові заступника Міністра охорони здоров’я – головного санітарного лікаря України № 54 від 18.09.2020 року, а також затверджено перелік потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки Кагарлицького району (протокол від 29 вересня 2020 року № 40).