Vivat, юні таланти Кагарличчини!

28537596 1599268626823211 1219849977 nДвадцять четвертого лютого вихованці естрадної студії «Октава» (керівник - Борис Родина), вокальної студії «Гармонія» (керівник - Олег Волошин) та хореографічної студії «Карамельки» (керівник - Вікторія Німенко) Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Vivat, юний талант».

IMG 1156Виступи оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого входили провідні спеціалісти, авторитетні фахівці у сферах музики, вокального жанру, хореографії, відомі діячі культури та мистецтв. Метою та завданням даного фестивалю було взаємозбагачення культурних традицій, обмін досвідом творчої діяльності, можливість дати обдарованим дітям, молоді розкрити свої здібності і таланти.

737379Як результат, в непростих змаганнях хореографічний колектив «Карамельки» виборов ‌ІІ місце в номінації «Естрадний танець».

Не менш вагомими були досягнення і вокалістів. У різних вікових категоріях юні співаки отримали свої перемоги: ІІІ місце - Олександра Осадча, ІІ місце - Сніжана Хоходра, Вероніка Хоходра та Віталій Сушко.

В нагороду наші танцюристи та вокалісти отримали дипломи та кубки переможців.

Адміністрація Центру творчості пишається успіхом своїх вихованців. Щиро дякуємо за талант і любов до високого мистецтва.

Нових звершень і перемог вам, юні таланти!