Хай не міліють джерела добра!

У Кагарлицькій багатопрофільній лікарні ще одна добра новина: 31 березня медзаклад отримав гуманітарну допомогу від Благодійного фонду Лариси Ільєнко «Київська Русь».У переліку – те, що дуже необхідне: 10 американських інвалідних візків, які вкрай потрібні для транспортування важкохворих; лікарські препарати, зокрема 378 упаковок гранул Грипго Хотмікс, а також продукти харчування – продуктові набори для відділень, 35 коробів харчових сумішей, які знадобляться для харчоблоку лікарні.

«Наш Благодійний фонд, – розповідає Лариса Ільєнко, – засновано 1996 року. Працюємо по всій Україні, допомагаємо багатодітним родинам, дітям-сиротам та напівсиротам, дітям та дорослим із обмеженими можливостями та пенсіонерам, а нині особливо актуальною стала допомога нашим медикам, які стоять на передових рубежах боротьби з коронавірусом».
«Це вже не перша допомога, яку надає Благодійний фонд Лариси Ільєнко, – додає заступник міського голови Іван Семцов. – Ще минулого року, коли пандемія тільки набирала обертів, Лариса Олександрівна серед перших відгукнулася на заклик допомогти медикам, і в Кагарлик надходила дуже доречна допомога і продуктами, і захисними масками, і антисептиками».
«Надана гуманітарна допомога піде пацієнтам наших відділень, – каже директор КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня» Віктор Кулініченко. – Дуже зручні для транспортування наших пацієнтів коляски: вони легко миються, дезінфікуються, тому що це, зрозуміло, ковідні пацієнти».
Представники керівництва громади і медзакладу щиро подякували Ларисі Ільєнко і всім працівникам заснованого нею благодійного фонду. Під час розмови було висловлено сподівання на подальшу спів- працю, і Лариса Олександрівна запевнила, що вона триватиме й надалі.
Тож хай не міліють джерела добра, нехай продовжуються в рідному краї славні традиції благодійності!